Romania in Fifa Manager 14

#11. Post Posted: 12-01-2013, 09:21 AM
(11-30-2013, 06:37 PM)Mihaigrig Wrote: Salut,

Am aflat si eu cu regret ca Fifa manager 14 este ultimul din serie si ca ai renuntat la patch-ul pt Romania... Ai putea totusi sa postezi undeva un download cu ce ai lucrat pana acum? macar companenta ligilor m-ar interesa, ca de loturi si poze o sa ma mai ocup eu.

Multumesc frumos si ne mai auzim.

ai fm14?? de unde zimi si mie linkul sa il downloadez ca eu nu il gasesc ... hmm
Reply
#12. Post Posted: 12-01-2013, 12:42 PM
Buna as dori sa te ajut si eu cunosc mute echipe din liga a 2 , mai ales pe olimpia satu mare , numai sa imi explici ce ar trebui sa facSmile
Reply
#13. Post Posted: 12-03-2013, 02:49 PM
Patch-ul Romania in Fifa Manager 14 cu ce este lucrat pana acum !
Dupa dezarhivare fisierele se copiaza astfel:
Cele 3 fisiere .sav, CountryData27.sav, CountryFixture27.sav si CountryScript27.sav se copiaza in folderul unde este instalat jocul, in folderul Database iar acolo fiecare in folderul specific:
- CountryData27.sav in folderul Data
- CountryFixtures27.sav in folderul Fixtures
- CountryScript27.sav in folderul Script

De regula calea standard este C:\Program Files\Origin Games\Fifa Manager 14\Database\... !

Fisierele din folderul Graphics se copiaza (fiecare in folderul echivalent) in Users la calea specifica jocului. De exemplu,teoretic calea trebuie sa fie : C:\Users\**Nume-utilizator-***\Documents\Fifa Manager 14\Graphics...
si apoi fiecare fisier in folderul corespunzator, adica tot ce e in arhiva in folderul Graphics\Cities in folderul C:\Users\**Nume-utilizator-***\Documents\Fifa Manager 14\Graphic\Cities, tot ce e in arhiva in folderul Graphics\Stadiums in folderul C:\Users\**Nume-utilizator-***\Documents\Fifa Manager 14\Graphics\Stadiums s.a.m.d !

Linkuri de descarcare:

Link 1

Link 2

Link 3

----------
IMPORTANT: Este necesara inceperea unui joc nou ! Prima data deschideti Editorul si in dreapta jos aveti butonul "Write Current Database For Game". Cand incepeti jocul si sunteti intrebat ce baza de date sa folositi alegeti optiunea "Editor Database" !!!
Reply
#14. Post Posted: 12-03-2013, 08:53 PM
Multumesc foarte mult.As dorii sa te ajut dar spune-mi cum si cu ce.Smile
Reply
#15. Post Posted: 12-03-2013, 11:41 PM
(12-03-2013, 08:53 PM)Laur201997 Wrote: Multumesc foarte mult.As dorii sa te ajut dar spune-mi cum si cu ce.Smile
Multumesc pentru oferta.... dar eu nu mai lucrez la patch !
Nu vad logica sa continui sa joc un joc mort oficial ! Cum am mai spus, prefer sa descopar alte jocuri de acest gen, jocuri ce au viitor.. incepand cu Fotball Manager si sperand in continuare ca cineva sa preia si sa continue acest Fifa Manager, desi e putin probabil ca EA sa vanda ce au lucrat ei pana acum !
Reply
#16. Post Posted: 12-04-2013, 12:37 AM
Din pacate RaduB are dreptate 50%, o sa incerc sa preiau eu de aici si sa fac un patch complet functional cu installer si sa continui cu editatul. Lucrul asta ne va ajuta sa avem mai multe lucruri de refolosit in eventualele viitoare patch-uri. RaduB, eu sugerez sa arunci o privire peste Football Manager, eu am mai avut candva o tentativa de a edita acel jocSmile .
Daca faci comanda pe siteul
PCGarage.ro
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#17. Post Posted: 12-06-2013, 04:37 PM
Multumim mult urmelinho ca nu abandonezi si ca faci multi fani ai acestei serii fericiti.Eu spre exemplu am inca 3 prieteni cu care ma joc pe acelasi calculator fifa manager de 5 ani de zile si pierdem f mult timp Big Grin deobicei preferam sa ne incepem cariera din romania toti si sa ne batem in liga 1 si tot timpu am asteptat cu nerabdare patchurile voastre.Va multumim .
Reply
#18. Post Posted: 12-26-2013, 01:07 PM
si incerc sa lucrez la un path de pe editor dar nu-mi recunoaste badge atunci cand creez club desi el atunci cand fac clubul apare
Reply
#19. Post Posted: 01-15-2014, 08:00 PM
(12-04-2013, 12:37 AM)Urmelinho Wrote: Din pacate RaduB are dreptate 50%, o sa incerc sa preiau eu de aici si sa fac un patch complet functional cu installer si sa continui cu editatul. Lucrul asta ne va ajuta sa avem mai multe lucruri de refolosit in eventualele viitoare patch-uri. RaduB, eu sugerez sa arunci o privire peste Football Manager, eu am mai avut candva o tentativa de a edita acel jocSmile .

Salut,

Scz de deranj mai apare acel patch? Sa stiu daca downloadez ce a lucrat Radu si continui cu ce pot.Apropo stii un tutorial de facut poze?
Ms.
Reply
#20. Post Posted: 08-04-2014, 01:20 AM
mai este cineva dispus sa termine sau sa creeze acest patch pt. romania, avand in vedere ca fifa manager 14 este ultimul ???
Reply

Jump To:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)