Romania in Fifa Manager 13

#11. Post Posted: 11-08-2012, 08:00 PM
benladen69;p=22435 Wrote:Sal. v-ati gandit si la un pach cu baza de date??. unde sa apara si jucatorii romani liberi de contract(costea,mitea....).plus la nationala jucatori care momentan nu mai sunt convocati gen radoi,ov.petre. sau macar sa apara si ei pe undeva liberi de contract sa i putem transfera Smile Si daca in viitorul apropiat(indepartat) lucrati cumva si la stadioane3D cele gen fifa13. macar pentru echipele din liga 1 plus stadionul national.
Salut !
Da, ne-am gandit.. De fapt asta e urmatorul proiect.. Actualizarea bazei de date cu nume corecte la toate echipele, la toti jucatorii, fotografii la cat mai multi jucatori, antrenori, arbitri etc.
Despre stadioane inca nu am discutat, ne concetram pe baza de date acum Wink
Si daca cineva este dispus sa ajute, fiind destul de mult de editat, noi suntem deschisi pentru orice colaborare Wink
Reply
#12. Post Posted: 11-11-2012, 01:04 AM
Salut,
in primul rand as dori sa scapi pe acest forum de vocabularul messengerist.

Ca raspuns la intrebarea ta se lucreaza la asta si speram sa iasa ceva frumos. important este sa atragem din nou oameni pe forum si asta vrem sa o facem cu ajutorul unor patch-uri frumoase si atractiveSmile

Toate cele bune!
Daca faci comanda pe siteul
PCGarage.ro
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#13. Post Posted: 11-11-2012, 04:23 PM
Abia astept patchul cu baza de date
Spor la munca si multumiri
Reply
#14. Post Posted: 11-21-2012, 12:12 AM
Salut! Mi-am facut cont azi... Joc acest joc de vreo 7 ani. De obicei imi faceam singur baza de date in ce priveste jucatorii romani si echipele romanesti, denumiri reale, poze la anumiti jucatori etc. Acum nu prea mai am timp si am citit ca lucrati la un patch care sa contina aceste lucruri. Nu prea imi vine sa ma joc pana nu am Romania gata si ma intrebam cam cand estimati ca acest patch sa fie gata?? Va multumesc!
Reply
#15. Post Posted: 11-21-2012, 03:37 AM
(11-21-2012, 12:12 AM)bujika Wrote: Salut! Mi-am facut cont azi... Joc acest joc de vreo 7 ani. De obicei imi faceam singur baza de date in ce priveste jucatorii romani si echipele romanesti, denumiri reale, poze la anumiti jucatori etc. Acum nu prea mai am timp si am citit ca lucrati la un patch care sa contina aceste lucruri. Nu prea imi vine sa ma joc pana nu am Romania gata si ma intrebam cam cand estimati ca acest patch sa fie gata?? Va multumesc!
Bine ai venit pe forum ! Wink
Deocamdata nu putem estima o data cand o sa fie gata patchul (este foarte mult de lucru si momentan numai 2 persoane lucram la el). Dar ce putem spune sigur este ca ne dorim si speram sa fie gata cat mai rapid posibil !!!
Printre altele o sa cuprinda:
- Sistemul ligilor din Romania de genul: Liga 1 18 echipe, Liga 2 cu 2 serii de 16 echipe si Liga 3 cu 2 serii de 15 echipe
- Nume reale la toate loturile (jucatori, staff)
- Arbitri romani cu nume reale si poze
- Poze speram la toti jucatorii din toate cele 3 ligi (sau la cati mai multi)
- Poze XXL la cat mai multi jucatori (cei mai importanti)
- Poze staff
- ... multe alte chestii interesante Wink
Reply
#16. Post Posted: 11-21-2012, 09:07 AM
Ok. O sa intru in fiecare zi sa verific Smile))
Reply
#17. Post Posted: 11-25-2012, 02:29 PM
Multumesc pentru aceste patchuri.Tineti-o tot asaBig Grin
Reply
#18. Post Posted: 11-25-2012, 02:58 PM
(11-25-2012, 02:29 PM)Babad Wrote: Multumesc pentru aceste patchuri.Tineti-o tot asaBig Grin

Cu placere si altadata Wink
Reply
#19. Post Posted: 12-05-2012, 08:03 PM
se mai lucreaza la patch?
Reply
#20. Post Posted: 12-06-2012, 07:16 PM
Information 
(12-05-2012, 08:03 PM)john21 Wrote: se mai lucreaza la patch?

Da se lucreaza !
Liga 1 este completa (jucatori reali, antrenori, presedinti, fotografii) !
Suntem la liga 2 si liga 3 unde merge putin mai dificil datorita se gasesc mai greu date reale ale loturilor si pozele jucatorilor !
Mergem inainte speram sa fie gata o prima varianta jucabila cat mai curand posibil !
Reply

Jump To:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)