Discutii despre Fifa Manager 13

#1. Post Posted: 10-29-2012, 06:19 PM
Sectiune dedicata discutiilor generale despre noua editie a jocului Fifa Manager !
Reply
#2. Post Posted: 10-30-2012, 11:40 PM
Salut! As vrea sa te ajut sa faci patchuri pentru joc daca se poate,sau sa intru in academie! Tongue
Reply
#3. Post Posted: 10-31-2012, 01:30 AM
zbierabogdan Wrote: Salut! As vrea sa te ajut sa faci patchuri pentru joc daca se poate,sau sa intru in academie! Tongue
Bineinteles ca se poate ! O sa iti trimit un mesaj privat Wink
Reply
#4. Post Posted: 10-31-2012, 10:13 AM
Auzi,mai bine intra pe mine pe mess (bogdy_thedog) si duscutam mai multe acolo! Wink Wink
Reply
#5. Post Posted: 11-01-2012, 02:39 PM
Nu am primit nici un raspuns...o vorba de la voi ceva...comfirmare...Tongue
Reply
#6. Post Posted: 11-15-2012, 02:41 PM
O eroare destul de ciudata am intalnit !
Cand copiez pozele la Staff (presedinte, manager, etc...) in folderul lor (C:\Users\**NumeUser**\Documents\Fifa Manager 13\Graphics\Portraits\Staff) jocul nu le recunoaste, nu le vede, dar daca le copiez in folderul pozelor jucatorilor (C:\Users\**NumeUser**\Documents\Fifa Manager 13\Graphics\Portraits\Players) le recunoaste si le afiseaza perfect !
O fi eroare de la mine (desi nu prea cred ar fi o eroare foarte ciudata) sau vreun bug al jocului (in cazul acesta o eroare de incepatori a celor de la EA) !?
Reply
#7. Post Posted: 11-15-2012, 05:07 PM
(11-15-2012, 02:41 PM)RaduB Wrote: O eroare destul de ciudata am intalnit !
Cand copiez pozele la Staff (presedinte, manager, etc...) in folderul lor (C:\Users\**NumeUser**\Documents\Fifa Manager 13\Graphics\Portraits\Staff) jocul nu le recunoaste, nu le vede, dar daca le copiez in folderul pozelor jucatorilor (C:\Users\**NumeUser**\Documents\Fifa Manager 13\Graphics\Portraits\Players) le recunoaste si le afiseaza perfect !
O fi eroare de la mine (desi nu prea cred ar fi o eroare foarte ciudata) sau vreun bug al jocului (in cazul acesta o eroare de incepatori a celor de la EA) !?

Nu cred ca e chiar o eroare. Probabil au schimbat ei locatia pozelor pentru stuff si le-au pus in Players, asta daca spui ca merg pozele perfect adica sunt atribuite cui trebuie etc.

Toate cele bune!
Daca faci comanda pe siteul
PCGarage.ro
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#8. Post Posted: 11-15-2012, 07:29 PM
Imi raspunsa un user (nu de la EA) pe forumul lor oficial. Cica trebuie copiate pozele in ambele foldere... In folderul de la jucatori le citeste editorul si in folderul de staff le citeste jocul.
O chestie fara nici o logica sa ai de 2 ori acelasi fisier in joc. Oare de ce unde citeste editorul nu poate citi jocul si invers !? O fi asa greu sa programeze asta... Eu nu cred ! Mi se pare o eroare de incepatori, fara nici o logica a celor de la EA la editia asta a jocului !
Reply
#9. Post Posted: 11-25-2012, 02:36 PM
Am si eu o intrebare.Cum as putea sa imi pun poza cu mine la profilul de manager?Multumesc.
Reply
#10. Post Posted: 11-25-2012, 02:57 PM
(11-25-2012, 02:36 PM)Babad Wrote: Am si eu o intrebare.Cum as putea sa imi pun poza cu mine la profilul de manager?Multumesc.

Iti faci o fotografie de dimensiune 160x160 (format .bmp sau .tga) si o copiezi in folderul unde ai instalat jocul, mai exact : C:\Program Files\EA Sports\Fifa Manager 13\Portraits\Manager !
Nu am incercat, dar e posibil sa iti mearga si daca o pui format .png ! Tu incearca Wink
Reply

Jump To:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)