Pumas Carrer

#1. Post Posted: 11-01-2010, 10:42 PM
O sa incep o cariera la Newcastle United . Revin cu mai multe detalii .
Reply
#2. Post Posted: 11-02-2010, 09:54 PM
Ne aducem aminte cu lacrimi de ultimele clipe pe care Newcastle le'a petrecut alaturi de fani in Barclays Premier League . Acum a venit momentul pentru revansa , iar noul antrenor de pe St. Jame's Park este Stancu Teodor . Daca la prima vedere pare un nume care nu promite prea multe , conducerea lui Newcastle are incredere in noul tehnician care va purta pe umeri sarcina de a promova echipa inapoi unde ii este locul . Cu un lot bun pentru al doilea esalon fotbalistic din Anglia , Newcastle lupta cot la cot pt. promovare cu West Bromwich Albion , Middlesbrough si alte formatii puternice .

Conferinta de presa :
R: Buna ziua !
S.T. : Buna ziua , imi face placere sa discut cu dumneavoastra !
R: Cum ati ajuns antrenorul lui Newcastle ?
S.T. : Domnul presedinte Derek Llambias si Domnul finantator Mike Ashley au ales ca eu sa fin noul manager al echipei .
R: Va place atmosfera de aici ?
S.T. : Desigur , imi creeaza o stare de adrenalina , chiar daca jucam in al doilea esalon tot exista echipe bune insa de nici una nu trebuie sa ne fie frica .
R: Echipa va face cateva transferuri ?
S.T. : Fiind vorba de veniri nu prea cred insa este bine sa ne intarim din timp , fiind vorba de plecari am cativa jucatori de care as vrea sa ma despart insa o sa ma mai gandesc
R: Va multumesc pt. timpul acordat !
S.T. : Cu placere !

Maine nu rata primul amical al lui Stancu Teodor la NEWCASTLE UNITED
Reply
#3. Post Posted: 11-03-2010, 01:15 AM
Dar stiu ca te ocupi de presaSmile
Daca faci comanda pe siteul
PCGarage.ro
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply

Jump To:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)