RLUP 11 ( Ce v-aţi dori de la noul patch ? )

#21. Post Posted: 11-09-2010, 08:04 PM
cel mai important ar fi sa nu o dati in bara ca data trecuta si sa scoateti inca un patch dezastruos unde gaseai jucatori de 16 ani la 95 :oops: (cazul lui freddie warden) sau sergiu bus si multi alti youth-eri care erau foarte overrated si acel patch se transforma intr-unul foarte slab...un patch care l-am dezinstalat imediat si nu cred ca l-a folosit cineva...
Reply
#22. Post Posted: 11-11-2010, 05:43 PM
Urmelinho Wrote:multumim! asteptam sa ne sprijiniti

Bazeazate pe mine Urmelinho pt ajutor :oops:
[Image: VYfPgWaZ.png]
Nu trage, domn Semaca! Sunt eu, Lăscărică!
Steam ID: catalin93
Reply
#23. Post Posted: 11-13-2010, 12:01 AM
cel mai important zic eu ca tre sa fie baza de date(liga 1,2,3,)cituri,poze jucatori la jucatori,steme chipe etc....bafta
Reply
#24. Post Posted: 11-13-2010, 11:24 AM
Poze la jucatori din liga a 2-a Confusedmile:

[center]IN 1923 S-A NASCUT UN MIT ![/center]
Reply
#25. Post Posted: 11-13-2010, 12:16 PM
din nefericire nu cred ca vor mai fi 3 ligi. inca nu ne-am hotarat...
Daca faci comanda pe siteul
PCGarage.ro
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#26. Post Posted: 11-14-2010, 12:10 PM
Urmelinho Wrote:din nefericire nu cred ca vor mai fi 3 ligi. inca nu ne-am hotarat...

Mai bine doar 2 ligi dar acestea cu tot(poze jucatori, echipamente, stadioane etc...)
[Image: VYfPgWaZ.png]
Nu trage, domn Semaca! Sunt eu, Lăscărică!
Steam ID: catalin93
Reply
#27. Post Posted: 11-15-2010, 01:08 PM
Urmelinho Wrote:din nefericire nu cred ca vor mai fi 3 ligi. inca nu ne-am hotarat...
Sincer decat sa pui 3 ligi si sa fie tot felul de anomalii, sa dureze luni intregi de munca si ... mai bine 2 ligi, a 2-a asa cum se poate in opinia mea si Div A sa fie forte, ca aia este cea mai importanta. Asta in cazul in care aveti mormane de carti de invatat ptr faculta. Eu personal daca vreau sa joc low division prefer oricand ligile din Anglia decat ligile noastre amarate Smile, in schimb Div A este altceva :lol:
Reply
#28. Post Posted: 11-25-2010, 09:00 PM
ce ne-am dori??... in primul rand sa apara pana de craciunSmile. dupa, daca se poate sa fie si liga3a ar fi perfect.fara nume reale la jucatori doar cu steme pentru echipe.+ cati mai multi antrenori romani pe acolo ca sa nu mai avem surpriza sa vedem dupa demiterea lui lacatus un antrenor gen marcu ionescu la steauaSmile.cam atat.
Reply
#29. Post Posted: 12-04-2010, 12:49 AM
nu cred ca baietii il vor scoate pana la craciun...
Reply
#30. Post Posted: 12-14-2010, 12:49 PM
am facut pentru mine scriptul cu liga a-III-a
pot sa va ajut pentru rulp 11 cred ca merge mai repede daca ne ajutam
Reply

Jump To:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)