RLUP 11 ( Ce v-aţi dori de la noul patch ? )

#11. Post Posted: 11-02-2010, 11:54 PM
ati incercat jocul piratat prezinta interes merita cumparat, eu nu prea mai am timp liber acum sunt foarte ocupat cu munca si vreau sa stiu daca isi merita banii
Reply
#12. Post Posted: 11-03-2010, 11:02 AM
Buna ziua cu cine pot lua legatura ,vreau sa ajut la traducerea jocului
Reply
#13. Post Posted: 11-03-2010, 06:30 PM
dakaysv Wrote:Buna ziua cu cine pot lua legatura ,vreau sa ajut la traducerea jocului
Ai rabdare putin... Astazi sau maine eu cumpar jocul.. il instalez.. si apoi iti trimit detaliile ! Ideea e ca poate pare simplu dar va fi foarte mult de munca si nu e deloc simplu ... daca ai timp liber, iti face placere si vrei cu adevarat sa ajuti zilele astea eu iti trimit un mesaj cu ce e de facut .. daca nu e preferabil sa nu te aventurezi Wink
Reply
#14. Post Posted: 11-03-2010, 07:40 PM
Despre traducerea jocului Fifa Manager 11 in limba Romana discutati aici: <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.romanager.ro/viewtopic.php?f=71&t=578" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=71&t=578</a><!-- l -->
Daca faci comanda pe siteul
PCGarage.ro
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#15. Post Posted: 11-04-2010, 12:42 AM
RaduB Wrote:
dakaysv Wrote:Buna ziua cu cine pot lua legatura ,vreau sa ajut la traducerea jocului
Ai rabdare putin... Astazi sau maine eu cumpar jocul.. il instalez.. si apoi iti trimit detaliile ! Ideea e ca poate pare simplu dar va fi foarte mult de munca si nu e deloc simplu ... daca ai timp liber, iti face placere si vrei cu adevarat sa ajuti zilele astea eu iti trimit un mesaj cu ce e de facut .. daca nu e preferabil sa nu te aventurezi Wink
Dar de unde il cumperi tu asa repede ? ca sincer si eu il astept cu nerabdare dar parca vad ca in Timisoara il gasesc abia prin decembrie Sad
Reply
#16. Post Posted: 11-04-2010, 12:52 AM
Genovesse Wrote:Dar de unde il cumperi tu asa repede ? ca sincer si eu il astept cu nerabdare dar parca vad ca in Timisoara il gasesc abia prin decembrie Sad

Daca am timp maine o sa merg in centru la FNAC, daca nu, varianta care cred ca o sa fie cel mai probabila, il cumpar online de la eastore... o sa cumpar varianta asta Editie Speciala... la 44,95 euro ! In Spania e lansat deja, 2 versiuni, una normala la 29,95 euro si asta Speciala la 44,95 ! In tara sincer nu am idee cand o sa fie disponibil !
(
http://eastore.ea.com/store?SiteID=eaeme...8820982958
) Wink
Reply
#17. Post Posted: 11-04-2010, 02:08 AM
RaduB Wrote:
Genovesse Wrote:Dar de unde il cumperi tu asa repede ? ca sincer si eu il astept cu nerabdare dar parca vad ca in Timisoara il gasesc abia prin decembrie Sad

Daca am timp maine o sa merg in centru la FNAC, daca nu, varianta care cred ca o sa fie cel mai probabila, il cumpar online de la eastore... o sa cumpar varianta asta Editie Speciala... la 44,95 euro ! In Spania e lansat deja, 2 versiuni, una normala la 29,95 euro si asta Speciala la 44,95 ! In tara sincer nu am idee cand o sa fie disponibil !
(
http://eastore.ea.com/store?SiteID=eaeme...8820982958
) Wink
Na mai omorat :lol: una normala si una speciala ? :lol:
Pai ce are aia speciala si nu are aia normala ca acuma is in ceata :lol:
Mersi mult de informatii.
Reply
#18. Post Posted: 11-04-2010, 02:12 AM
Gata am gasit ce are in plus de cea normala, mersi mult de informatii, dar am totusi o intrebare, asta special va aparea si in magazine ?? s-au numa pe ea store ? ca parca nu ma incanta asa mult variantele cu download si carduri si ...
Reply
#19. Post Posted: 11-04-2010, 03:31 PM
Genovesse Wrote:Gata am gasit ce are in plus de cea normala, mersi mult de informatii, dar am totusi o intrebare, asta special va aparea si in magazine ?? s-au numa pe ea store ? ca parca nu ma incanta asa mult variantele cu download si carduri si ...

Nu stiu daca o sa fie si in magazine ... nu am avut timp sa ajung sa vad daca e disponibila in magazine !
Eu unul prefer varianta de a plati online indiferent ca e vorba de un joc sau orice altceva, mai rapida, mai simpla... cand e vorba de un magazin al EA cred ca nu ar trebui sa iti faci nici o grija e sigur mai mult de 99% !

Deja il cumparai .. acum dadui drumul sa il descarce.. dar din pacate plec la lucru peste putin timp... maine dupa masa o sa pun mai multe informatii si detalii si deja de maine se poate considera inceput lucrul la traducere Wink !

Cred ca suntem off topic cu subiectul asta, sa speram ca nu vede sefu... iar daca vede poate ne iarta ca nu o sa mai gresim si sa revenim on topic Wink
Reply
#20. Post Posted: 11-05-2010, 03:19 AM
:lol: ms de info
Reply

Jump To:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)