Cariera mea - Lorentz

#1. Post Posted: 06-19-2010, 05:11 PM
Am inceput Cariera la Dinamo , in primul sezon am castigat Campionatul iar in al 2-lea ( si ultimul ) am castigat Champions League , cu o echipa care avea media de varsta de 20 ani :X ... , dupa aceea m'am dus in Italia la Parma un sezon , am terminat pe locul 5 , dupa care a urmat Arsenal unde am stat 2 ani si am castigat absolut tot .. 2 campionate , cupele , 2 Champions League ... a urmat un sezon la Roma , timp in care am devenit si selectionerul Italiei , insa nu am reusit sa trec de grupele Campionatului Mondial si am fost demis Tongue , dupa acest sezon petrecut la Roma m'am dus la Milan unde am stat 3 ani am castigat 1 europa League , 2 Champions League , 3 Campionate etc , am mai fost si selectionerul Greciei si al Ucrainei , iar in ultimul sezon petrecut la Milan , am fost din nou dorit ca selectioner la italia si am reusit sa castig si primul meu Campionat Mondial in 2018 , dupa asta am semnat un contract cu Barcelona pe 3 ani si abia am inceput cmapionatul , si am castigat Supercupa Spaniei :X

[Image: echipabarca.jpg]

[Image: campionatumondialx.jpg]

[Image: carieramea.jpg]

[Image: continentale.jpg]

[Image: cupaligii.jpg]

[Image: cupecastigate.jpg]

[Image: levelc.jpg]

[Image: ligiicastigate.jpg]

[Image: nationala.jpg]

[Image: otherlj.jpg]

[Image: trofeemanager.jpg]
Reply
#2. Post Posted: 06-20-2010, 07:05 PM
felicitări. ai o carieră de succes. poţi încerca şi la naţionala româniei în locul lui răzvan lucescu Smile)
Daca faci comanda pe siteul
PCGarage.ro
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply

Jump To:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)