Feedback RLUP10v1

#31. Post Posted: 05-12-2010, 01:11 AM
din greșeală am pierdut niște fișiere importante care contribuiau la install. acum lucrez să le recuperez.
Daca faci comanda pe siteul
PCGarage.ro
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#32. Post Posted: 05-12-2010, 06:27 PM
<!-- m --><a class="postlink" href="http://img517.imageshack.us/img517/4241/eroarex.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;">http://img517.imageshack.us/img517/4241/eroarex.jpg</a><!-- m -->

[Image: eroarex.th.jpg]

Uploaded with
ImageShack.us

Am si eu o problema. Am facut un print screen ca sa vedeti mai bine.

Am urmarit urmatorii pasi:
1. Am instalat jocul
2. Am instalat Update 1,2,3,4 pe rand
3. Am instalat RULP (downloadat de aici) apoi mi-a intrat in editor si i-am dat " write to curent database " sau ceva de genul.
4. Am copial crack-ul

Dupa am intrat in joc, mi s-a facut ecranul negru si mi-a dat urmatoarea eroare.

Am incercat de 4 ori aceeasi metoda, intodeauna aceeasi problema
Daca cineva poate sa ma ajute i-as multumi enorm..
Multumesc anticipat !
Reply
#33. Post Posted: 05-12-2010, 09:21 PM
nu știu cum reușiți voi să căpătați erorile astea. eu acum am bagat totul și merge fără probleme ...

LATER EDIT Am descoperit un bug prin care lipsesc stadioanele 3d. am să fac un fix. acest fix nu va influența negativ carierele deja începute.
PCGarage.ro

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#34. Post Posted: 05-13-2010, 01:44 PM
sal. la mine toate echipele au echipamentul lui arsenalSad(. daca e vreo setare care ttrebuie sa o fac zi te rog . am windows xp cu SP3
Reply
#35. Post Posted: 05-13-2010, 03:01 PM
în joc trebuie să fie bune toate. eu nu înțeleg de ce pe alte sisteme patchul nu funcționează cum trebuie. De indată ci la 4-5 instalări pe sistemul meu nu am niciun fel de problemă eu nu pot să știu ce se întâmplă. -?
PCGarage.ro

Reply
#36. Post Posted: 05-13-2010, 05:02 PM
Mirica Wrote:
http://img517.imageshack.us/img517/4241/eroarex.jpg

[Image: eroarex.th.jpg]

Uploaded with
ImageShack.us

Am si eu o problema. Am facut un print screen ca sa vedeti mai bine.

Am urmarit urmatorii pasi:
1. Am instalat jocul
2. Am instalat Update 1,2,3,4 pe rand
3. Am instalat RULP (downloadat de aici) apoi mi-a intrat in editor si i-am dat " write to curent database " sau ceva de genul.
4. Am copial crack-ul

Dupa am intrat in joc, mi s-a facut ecranul negru si mi-a dat urmatoarea eroare.

Am incercat de 4 ori aceeasi metoda, intodeauna aceeasi problema
Daca cineva poate sa ma ajute i-as multumi enorm..
Multumesc anticipat !

Eventual cumpara varianta originala a jocului. Eu nu am avut nici o problema de genul asta, doar ca nu imi vede echipamentele, vede doar echipamentul lui Arsenal, iar in 3D vede echipament alb doar cu stema atata tot, in rest se misca impecabil.
Reply
#37. Post Posted: 05-13-2010, 06:07 PM
hmmm. nu pot sa imi dau seama ... probabil ca nu ajung kiturile unde trebuie. trebuie sa vad ...
PCGarage.ro

Reply
#38. Post Posted: 05-14-2010, 06:04 PM
pe win 7 ruleaza bine?
Reply
#39. Post Posted: 05-14-2010, 06:06 PM
eu am patchul pe Windows 7 și tot ce pot vedea e foarte bine. Nu pot juca cu kiturile pentru că placa video e una de pe lista neagră a EA Sports.
PCGarage.ro

Reply
#40. Post Posted: 05-15-2010, 11:36 AM
Cine ma poate ajuta?
Dupa ce instalez, dau SAVE, dau write current database to game kkt, inchid. Intru in joc, dau new game, si imi arata emblemele, pozele la stadion tot, insa am doar liga 1, 2 serie 1, 2 serie 2...si jucatorii nu sunt schimbati...
Am intrat iar in editor dupa ce am instalat si nu sa facut nimic...ce am facut gresit?

P.S.: Ionita este la steaua, si are 17 ani...?!
Reply

Jump To:

Users browsing this thread: 3 Guest(s)