Feedback RLUP10v1

#51. Post Posted: 05-17-2010, 09:27 AM
Ms pt lamuriri. Dar eu intrebam de Liga a II-a. Sa inteleg ca echipele de pe primele locuri din liga a II-a vor promova in prima liga. Si inca ceva, valoarea unor jucatori mi se pare cam mare si majoritatea sunt la Steaua: Tanase 15 mil, Stancu 10 mil, Toja 8.25, Kapetanos 8.14, Zapata 7.75, Golanski 6.25, Surdu 6, Bibishkov 4.20; la Dinamo M. Niculae 2.9, Andrei Cristea 2.4; CFR: Traore 9.75, Bus 30; Craiova: Buleica 12.5 (sumele sunt exprimate in euro) + juniorii unor echipe gen Gloria Bistrita, Otelul Galati, Steaua, Dinamo, Poli Iasi, U. Craiova, Pandurii, Gaz Metan, Ceahlaul si Cetate Suceava, jucatori care au o valoare mai ridicata decat cei de la rezerve sau prima echipa. Pt ca tot vorbim de baza de date, mai e un junior la Farul, Michele FORNASIER (italian), junior la ManUtd Wink
Oricum va felicit pt munca depusa. Succes pe viitor
Reply
#52. Post Posted: 05-17-2010, 11:01 AM
freddie warren ala e superman are 80 la toate.........si mai e un jucator de la cfr,sergiu bus care valoreaza 17milioane....mi se par putin ireale....
Reply
#53. Post Posted: 05-17-2010, 11:19 AM
nu înțeleg de ce nu ați venit cu aceste comentarii înainte de varianta finală. e clar că ați așteptat varianta finală și varianta beta nu v-ați obosit să o instalați. acum e cam tarziu să reparăm ceva.
Daca faci comanda pe siteul
PCGarage.ro
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#54. Post Posted: 05-17-2010, 06:32 PM
Urmelinho Wrote:nu înțeleg de ce nu ați venit cu aceste comentarii înainte de varianta finală. e clar că ați așteptat varianta finală și varianta beta nu v-ați obosit să o instalați. acum e cam tarziu să reparăm ceva.
Pt ca nu am verificat si loturile de juniori. :oops:

nicola Wrote:
RedShadow Wrote:Pe Freddie Warden l-ati lasat tot la Urziceni cetatenie romana. E jucator la Charlton Athletic Wink *pardon, Warren
Si inca ceva, in joc, la clasament, in liga a II-a imi apar doar echipele care sunt in zona retrogradarii evidentiate cu rosu, iar cele care sunt la promovare nu sunt evidentiate cu verde, ca cele din liga a III-a
In editor nu pot alege nimic la "relegation rules"

1.da a fost o problema cu baza de date si sa intamplat sa se introduca in romania jucatori din anglia ( a fost vina mea)

2.nu merge relegation rules deoarece am facut un script separat pt romania...deoarece promovarea din liga III in liga II se face in baza unii sistem de playoff
Imi faceam probleme ca nu o sa mearga. Sooper! Bravo! Felicitari pr munca depusa!
Off-topic Aseara la 9 am inceput o cariera noua si azi pe la amiaza am promovat cu FC Botosani in prima liga Tongue
Reply
#55. Post Posted: 05-17-2010, 08:12 PM
cu stadioanele ce se mai aude??? apare FIX-ul ca sa avem si noi stadioane in liga 1?
Reply
#56. Post Posted: 05-17-2010, 08:43 PM
stadioanele dacă ai descărcat patchul după 13.05.2010 patchul avea fixată problema. fixul nu l-am făcut încă pentru că nu am avut timp.
PCGarage.ro

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#57. Post Posted: 05-19-2010, 11:43 AM
oameni buni mie imi place la nebunie ce faceti,va apreciez dar am luat si eu steaua si am jucat 2 luni si mi se par unii jucatori overrated raud e tot....freddie warren face 45 milioane si are 90 la unirea la varsta de 16 ani.....si sergiu bus l-am luat la steaua si are 18 milioane la echipa de youth-eri....e prea de tot...rezolvati macar problema asta...
Reply
#58. Post Posted: 05-19-2010, 03:12 PM
lipseste Ioniţă de la Rapid.
Reply
#59. Post Posted: 05-19-2010, 05:53 PM
Urmelinho Wrote:nu înțeleg de ce nu ați venit cu aceste comentarii înainte de varianta finală. e clar că ați așteptat varianta finală și varianta beta nu v-ați obosit să o instalați. acum e cam tarziu să reparăm ceva.
Stiu ca e cam tarziu...ar trebui refacuta baza de date...unii jucatori sunt overrated (de ex la Steaua) altii, dimpotriva, underrated (de ex la Dinamo), asta in comparatie cu valoarea jucatorilor pe piata de transferuri oferita de transfermakt. <!-- m --><a class="postlink" href="http://img155.imageshack.us/img155/9506/overunderratedplayers.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;">http://img155.imageshack.us/img155/9506 ... layers.jpg</a><!-- m --> Sa speram ca RLUP 2011 va fi ceva mai realist.
Ar trebui scazuta valoarea juniorilor de la toate echipele Wink
Reply
#60. Post Posted: 05-19-2010, 08:39 PM
stiu ai dreptate dar nu mai are nimeni timp sa se ocupe de patch. problema e ca incepe frumoasa sesiune si toata lumea proiecte si alte alea. deci timp 0.
PCGarage.ro

Reply

Jump To:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)