Feedback RLUP10v1

#41. Post Posted: 05-15-2010, 12:36 PM
cand iuncepi dai sa joci cu baza de date din editor nu cea de la ea sports.
Daca faci comanda pe siteul
PCGarage.ro
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#42. Post Posted: 05-15-2010, 02:01 PM
...pai si aia din editor tot cea de la EA este...dupa ce dau save si write database, inchid editor, deschid din nou si imi apare database de la EA, desii dupa ce instalez si imi apare editor arata echipele romanesti si totu editat, dau save, write database, inchid si toti practic dispare dupa ce inchid...desii am dat save si write database...
Reply
#43. Post Posted: 05-15-2010, 02:49 PM
Probabil în editor ai spus că vrei să îți deschidă baza de date de la EA Sports atunci când ai deschis prima dată editorul.
PCGarage.ro

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#44. Post Posted: 05-15-2010, 02:58 PM
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=3jls-LBKG0E" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.youtube.com/watch?v=3jls-LBKG0E</a><!-- m --> uite sa vezi cum fac, si zimi unde am gresit...

LE: o sa fie hd cand se face complet
Reply
#45. Post Posted: 05-15-2010, 03:13 PM
reinstalează jocul și fi atent la cum dai pe acolo când deschizi editorul, când dai save, când dai Write to current database să spui că vrei să foloseasca baza de date neoficială. altă problemă eu nu găsesc ...
PCGarage.ro

Reply
#46. Post Posted: 05-15-2010, 03:24 PM
Urmelinho Wrote:reinstalează jocul și fi atent la cum dai pe acolo când deschizi editorul, când dai save, când dai Write to current database să spui că vrei să foloseasca baza de date neoficială. altă problemă eu nu găsesc ...
unde dau sa spun ca sa nu foloseasca baza de date oficiala...?
Reply
#47. Post Posted: 05-15-2010, 03:45 PM
acum când e instalat și făcută setarea nu cred că poți modifica, sau mai bine spus nu știu eu. reinstalează jocul și când intri în joc și editor fi atent la ce mesaje îți apar.
PCGarage.ro

Reply
#48. Post Posted: 05-15-2010, 05:40 PM
nu merge, lam reinstalat, am sters folderu cu fifa manager 10 din mydocuments...nu imi apare nici un mesaj..."special" sau diferit de data trecuta...defapt nu imi apare niciun mesaj in plus fata de ce imi apare in video acolo...poate ca am 64 bit? off off...
Reply
#49. Post Posted: 05-16-2010, 09:07 PM
Pe Freddie Warden l-ati lasat tot la Urziceni cetatenie romana. E jucator la Charlton Athletic Wink *pardon, Warren
Si inca ceva, in joc, la clasament, in liga a II-a imi apar doar echipele care sunt in zona retrogradarii evidentiate cu rosu, iar cele care sunt la promovare nu sunt evidentiate cu verde, ca cele din liga a III-a
In editor nu pot alege nimic la "relegation rules"
Reply
#50. Post Posted: 05-16-2010, 09:45 PM
RedShadow Wrote:Pe Freddie Warden l-ati lasat tot la Urziceni cetatenie romana. E jucator la Charlton Athletic Wink *pardon, Warren
Si inca ceva, in joc, la clasament, in liga a II-a imi apar doar echipele care sunt in zona retrogradarii evidentiate cu rosu, iar cele care sunt la promovare nu sunt evidentiate cu verde, ca cele din liga a III-a
In editor nu pot alege nimic la "relegation rules"

1.da a fost o problema cu baza de date si sa intamplat sa se introduca in romania jucatori din anglia ( a fost vina mea)

2.nu merge relegation rules deoarece am facut un script separat pt romania...deoarece promovarea din liga III in liga II se face in baza unii sistem de playoff
Reply

Jump To:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)