Fifa Manager 11

#11. Post Posted: 10-31-2010, 12:37 AM
JackieUCV Wrote:imi cer scuze daca nu postai unde trebuie, dar am o intrebare: FM10-Ro-En_v1.4 va merge si pe FM 11 ?

Nu o sa mearga trebuie facute unele modificari... si din cate am observat eu asa la prima vedere munca de a face modificarile astea e asemanatoare cu cea a inceperii de la zero a traducerii !

BetO Wrote:auziti daca iau joku dupa torrent imi va merge sau trebuie obligatoriu originalu:-s?!
Nu iti garanteaza nimeni ca o sa mearga fara erori ! Daca iti place jocul ... cumpara-l Wink
Reply
#12. Post Posted: 10-31-2010, 09:55 AM
BetO Wrote:auziti daca iau joku dupa torrent imi va merge sau trebuie obligatoriu originalu:-s?!
Nu iti garanteaza nimeni ca o sa mearga fara erori ! Daca iti place jocul ... cumpara-l Wink[/quote]

pai nu ma intereseaza de erori da lam luat dupa torrent si imi trebuie un cod de activare cand sa instalez jocu!!
Reply
#13. Post Posted: 10-31-2010, 05:43 PM
crack pentru versiunea clonedvd /** Editat De Administrator **/
Reply
#14. Post Posted: 10-31-2010, 10:37 PM
da key genu de activare nul aiSad?sau nu sti de unde se poate downloada?
Reply
#15. Post Posted: 11-01-2010, 02:08 AM
Dragi Utilizatori,
Pentru ca anul trecut am cerut ajutor pe forumul oficial EA Sports pentru voi si voi aveati salvari de la jocuri piratate, mi s-a certut in mod expres sa fiu atent la asta, ca altfel vom fi scosi de pe lista lor de siteuri ce editeaza jocul. Asa ca am luat decizia, ca orice tentativa de discutie despre materiale ilegale sa fie penalizata chiar cu riscu de a pierde si ultimii useri de pe forum. Asadar va rog insistent sa incetati cu discutiile despre seriale si crack-uri pentru jocurile Fifa Manager si incercati sa cumparati acest joc pentru a putea primi in continuare patchuri din partea noastra si tot odata si suport.

Va multumim!
Daca faci comanda pe siteul
PCGarage.ro
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#16. Post Posted: 11-01-2010, 08:34 PM
BetO Wrote:da key genu de activare nul aiSad?sau nu sti de unde se poate downloada?
Sincer eu unul il tot cumpar de 3 ani si pot sa iti spun ca nu am avut niciodata probleme cu el, cu crashuri cu faze sa nu treci de 1 iulie si de astea, si iti sugerez sa faci la fel ptr ca nu este asa de mult 100-150 de lei ptr un joc mai ales daca esti fan.
Cat despre jocul in sine din ce am vazut eu in demo este clar mult peste FM 10, cel de anul trecut a fost cam dezamagitor dar nu stiu daca ati observat dar cei de la EA un an scot unul super anul ce vine altu slabut si tot asa, daca ati jucat din 2000 pana acuma cred ca o sa imi dati dreptate.
In demo nu prea iti poti da seama de foarte multe lucruri dar sincer sper ca transferurile sa fie cat mai reale, ( pe demo is ok dar sa vedem pe full), alt aspect ar fi meciurile 3D care anul trecut pe mine personal m-au scos din minti, anul asta din ce am putut sa vad este super, adica anul trecut de exemplu trebuia sa fac ritualuri voodoo sa marcheze Rooney Smile) acuma in schimb Rooney este asa cum ar trebui sa fie, un super jucator ( a fost doar un mic exemplu). Din ce am vazut in demo echipa ce o antrenezi joaca mult mai agresiv, combina mai mult, ataca in valuri cand este cazul, si se dau multe goluri cu capul ceea ce anul trecut nu ai prea avut ocazia sa vezi. Oricum anul acesta din ce am vazut si cei de la Football Manager au inceput sa puna accent pe meciurile 3d, sa vedem daca va fi o concurenta intre cele doua jocuri ca pana acuma cei de la EA le-au cam dat fum la capitolul asta.
Reply
#17. Post Posted: 11-01-2010, 10:45 PM
Ca in fiecare an interfata imbunatatita pentru a da o imagine placuta ochiului fiecarui fan . In baza de date insa am observat foarte multe erori . Balotelli costa 39 de milioane de euro ....pentru un jucator de 19 ani este enorm , si multe altele . Trecand cu vederea si peste partea de gameplay a jocului . Aceelasi ca si anul trecut cand din 13 suturi intr-un meci nu marcam deloc iar in min. 80-90 adversarii ( adormiti tot meciul ) reuseau sa inscrie.
Reply
#18. Post Posted: 11-03-2010, 11:16 AM
Pumas Wrote:Ca in fiecare an interfata imbunatatita pentru a da o imagine placuta ochiului fiecarui fan . In baza de date insa am observat foarte multe erori . Balotelli costa 39 de milioane de euro ....pentru un jucator de 19 ani este enorm , si multe altele . Trecand cu vederea si peste partea de gameplay a jocului . Aceelasi ca si anul trecut cand din 13 suturi intr-un meci nu marcam deloc iar in min. 80-90 adversarii ( adormiti tot meciul ) reuseau sa inscrie.
Pai Balotelli a costat si in realitate 45 de mil de la Inter la City, era normal sa ii puna un pret apropiat, bine sunt deacord ca este astronomic pentru mica maimutica :lol:
Cat despte meciul in sine, 2 intrebari, varianta de pe torrent s-au originala ??
Si tu ce echipa ai avut ? ce formula ai jucat ?? Impotriva cui si ce formula juca respectiva formatie ? .. tks
Reply
#19. Post Posted: 11-13-2010, 12:20 AM
scuzati dar vreau si eo sa stiu cine are joku luat dupa net trimiteti un mesaj pe privat va rog!!
Reply
#20. Post Posted: 12-10-2010, 07:08 PM
BetO Wrote:scuzati dar vreau si eo sa stiu cine are joku luat dupa net trimiteti un mesaj pe privat va rog!!
Eu il am luat dupa net... cumparat ! Daca va place jocul... cumparati-l !!!!!! Eu unul zic ca isi merita banii !
Reply

Jump To:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)