RLUP 10 v1

#191. Post Posted: 06-21-2010, 10:02 AM
Urmelinho Wrote:poţi posta link
Ok, dar ca sa aveti si voi ce am modificat eu ce trebuie sa contina arhiva? Folderul database din folderul jocului ?
Reply
#192. Post Posted: 06-21-2010, 09:23 PM
Nu ştiu ce modificări ai făcut tu ... dacă îmi vei spune voi putea să îţi spun ce trebuie să pui în arhivă
Daca faci comanda pe siteul
PCGarage.ro
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#193. Post Posted: 06-22-2010, 11:52 AM
urmelinho ar fi prea frumos daca ce a facut el e bine, ar iesi un patch foarte tare.
Reply
#194. Post Posted: 06-22-2010, 12:35 PM
Urmelinho Wrote:Nu ştiu ce modificări ai făcut tu ... dacă îmi vei spune voi putea să îţi spun ce trebuie să pui în arhivă

Ok...pai..am intrat in editorul jocului..si am facut transferurile pana in 18.06..echipele acum au cam 90% din jucatorii actuali Smile si am pus in liga 1 echipele din B care au promovat si lor le.am facut transferuri Smile..deci totul am facut prin editorul jocului...sper ca m.am facut inteles...daca se poate sa ti le dau tie arhivele si tu sa le pui intr.un patch m.as apuca sa le fac toate transferurile si antrenori..presediti..etc..etc..Smile
Ciao.
Reply
#195. Post Posted: 06-22-2010, 02:55 PM
ce spui tu că ai făcut trebuie să pui la dispoziție doar country39.sav
pentru a vedea dacă să punem sau nu un alt patch cu noile transferuri sub numele RLUP va trebui să vorbim mai detaliat pe ceea ce lucrezi etc.
PCGarage.ro

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#196. Post Posted: 06-22-2010, 03:27 PM
Urmelinho Wrote:ce spui tu că ai făcut trebuie să pui la dispoziție doar country39.sav
pentru a vedea dacă să punem sau nu un alt patch cu noile transferuri sub numele RLUP va trebui să vorbim mai detaliat pe ceea ce lucrezi etc.

Am vazut ca mi.ai dat add pe messenger...asa ca ramane sa vorbim mai multe acolo.
Ciao
Reply
#197. Post Posted: 06-22-2010, 05:03 PM
[download]http://ftp.romanager.ro/patches/RLUP10v1.exe.zip[/download]
un alti link catre RLUP10v1
PCGarage.ro

Reply
#198. Post Posted: 06-22-2010, 05:04 PM
[download]http://ftp.romanager.ro/patches/RLUP10v1.exe.zip[/download]
un nou link de download pentru RLUP10v1
PCGarage.ro

Reply
#199. Post Posted: 06-29-2010, 09:19 PM
treaba buna baietzi bun lucru
Reply
#200. Post Posted: 08-31-2010, 11:01 PM
Vreau si eu sa ajut la urmatorul patch RLUP 11. Ce trebuie sa fac ?
[center]
Nu imi place sa Confusedupernervos: lumea, vrea sa fiu :locul1: in tot ce fac, sa :ask: lumea, si sa fiu :kiss: pentru ca sunt super :cool2: .
[/center]
Reply

Jump To:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)