RLUP 10 v1

#71. Post Posted: 03-03-2010, 08:55 PM
esti liber sa crezi ce vrei. poti sa parasesti comunitatea. nu ne pasa ce crezi tu ci ceea ce stim noi ca facem si la ce muncim.
Daca faci comanda pe siteul
PCGarage.ro
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#72. Post Posted: 03-04-2010, 12:03 AM
baloovaly Wrote:Atatea scuze...scuze dar stiu ca acest patch nu va aparea nici saptamana vitoare nici peste 2...nici niciodata :lol:

ia mai d........ ce tot atata b.......ceva in el de patch

stiti ceva....cand o sa apara o sa apara....ce atata....faceti-va singuri patchul ca m.am saturat de voi...cine vrea sa astepte ....cine nu......deja intrec limita...cine u..
ASTA E
Reply
#73. Post Posted: 03-04-2010, 11:03 AM
Relax man relax smile, daca unii inseamna ca nu dau 2 lei pe munca voastra lasa-i sa stea si sa comenteze. Unii dintre noi chiar au rabdare si apreciaza munca voastra, printre ei ma numar si eu. Urmelinho a zis ca poate nu va fi un mega super patch, dar nu conteaza, macar eu personal stiu ca ati incercat si ati facut ceva. Eu oricum il astept si am sa joc cu respectivul patch, cat despre altii nu stiu ce sa zic. Defapt stiu ce sa zic, voi toti vreti cat mai repede cat mai repede, dar vrei ceva plin de buguri s-au ceva ok cu care sa poti sa joci ? ca nu sa incheiat nici perioada de transferuri daca o luam asa. Numai la Rapid de ex pot veni 2 super jucatori Varga si Balan, la Poli au venit alti doi si posibil sa mai vina unu, deci nu stiu ce este asa graba. Sa te imparti intre facultate, lucrand la patch, prieteni, mai o iesire una alta ca doar esti om nu robot, mda ma gandesc ca este fun mai ales cand unii ca baloovaly nu inteleg asta, oamenii ca tine baloovaly traiau in evul mediu si aveau sclavi, se asteptau toti sa munceasca pentru ei pana la epuizare ca sa le indeplineasca dorinta. Am o noutate caveman suntem in 2010 sclavia nu mai exista, daca poti intelege asta probabil ai astepta patchul acesta la fel ca orice om normal si care are o viata sociala, adica mai iesi si tu din casa la o bere mai du-te la o fetita ceva s-au baietel daca preferi lol si lasa oamenii astia sa isi faca treaba. Best regards !!
Reply
#74. Post Posted: 03-04-2010, 04:24 PM
Genovesse Wrote:Relax man relax Confusedmile:, daca unii inseamna ca nu dau 2 lei pe munca voastra lasa-i sa stea si sa comenteze. Unii dintre noi chiar au rabdare si apreciaza munca voastra, printre ei ma numar si eu. Urmelinho a zis ca poate nu va fi un mega super patch, dar nu conteaza, macar eu personal stiu ca ati incercat si ati facut ceva. Eu oricum il astept si am sa joc cu respectivul patch, cat despre altii nu stiu ce sa zic. Defapt stiu ce sa zic, voi toti vreti cat mai repede cat mai repede, dar vrei ceva plin de buguri s-au ceva ok cu care sa poti sa joci ? ca nu sa incheiat nici perioada de transferuri daca o luam asa. Numai la Rapid de ex pot veni 2 super jucatori Varga si Balan, la Poli au venit alti doi si posibil sa mai vina unu, deci nu stiu ce este asa graba. Sa te imparti intre facultate, lucrand la patch, prieteni, mai o iesire una alta ca doar esti om nu robot, mda ma gandesc ca este fun mai ales cand unii ca baloovaly nu inteleg asta, oamenii ca tine baloovaly traiau in evul mediu si aveau sclavi, se asteptau toti sa munceasca pentru ei pana la epuizare ca sa le indeplineasca dorinta. Am o noutate caveman suntem in 2010 sclavia nu mai exista, daca poti intelege asta probabil ai astepta patchul acesta la fel ca orice om normal si care are o viata sociala, adica mai iesi si tu din casa la o bere mai du-te la o fetita ceva s-au baietel daca preferi :lol: si lasa oamenii astia sa isi faca treaba. Best regards !!
Multumim ca ne iei apararea, insa sa se stie clar de acum. care mai intreaba ceva de data de lansare a patch-ului are ban permanent.

Toate cele bune!
PCGarage.ro

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#75. Post Posted: 03-06-2010, 03:15 PM
....patchul o sa mai contina:
-aprox 30-300 de arbitri romani(inca nu mam hotarat la un numar si inca nu stiu daca trb sa aibe un nr max)
-aprox 30 de antrenori romanis
-aprox 50 de asistenti,doctori,scouteri,etc
-aprox 30-100 de jucatori liberi de contract(inca nu mam hotarat la un numar si inca nu stiu daca trb sa aibe un nr max)

si lucrez la liga 3....cateva loturi reale,deoarece am mai gasit niste informatii....

am fakut cateva teste si am dat peste o problema care am avuto si anul trecut....echipele de rezerva (sar putea sa nu fie in nici o liga sa le inlocuiesc daca nu pot sa remediez problema)

noi recrutam oameni ........cine vrea sa ajute
ACADEMIA ROMANAGER..........

Reply
#76. Post Posted: 03-06-2010, 04:13 PM
ce probleme ai cu echipele de reseve ,nu mai pot bine romaneste ,vrei sa nu exista echipele de reserve in ligele,problema pot sa resolvesc
Reply
#77. Post Posted: 03-06-2010, 06:06 PM
deci din cate inteleg eu, voi inca lucrati la patch nicidecum nu sunteti in teste asa cum ziceati.se pare ca anul asta asteptarea o sa fie mult mai lunga decat in anii precedentiSad(.ati putea pune niste poze sa vedem si noi cam ce o sa contina??.multumesc
Reply
#78. Post Posted: 03-06-2010, 06:20 PM
ce o să conţină poţi afla parcurgând forumul. de teste eu unul sunt în teste cu kiturile si după primul test am aflat ca s-au schimbat codurile culorilor. mă chinui să mă prind care sunt culorile să pot pune culorile numerelor.
PCGarage.ro

Reply
#79. Post Posted: 03-06-2010, 08:51 PM
si niste poze sunt sanse sa vedem??
Reply
#80. Post Posted: 03-06-2010, 08:56 PM
la dracii care îi am nu sunt în stare să fac pozeSad
PCGarage.ro

Reply

Jump To:

Users browsing this thread: 7 Guest(s)