RLUP 10 v1

#11. Post Posted: 01-17-2010, 02:48 AM
daci Wrote:in proportie de cat la % ii gata? Confusedmile:

nush cum sati rasp la intreabarea asta...inca lucrez la baza de date...si colac peste pupaza .....sunt si in sesiune si am examene din 4 in 4 zile....o sa apara in curand si o sa fiti multumiti de patch
:mrgreen:
Reply
#12. Post Posted: 01-23-2010, 01:09 PM
Ceau , mai dureaza mai mult de o saptamana sau cat mai dureaza?...scz ca te intreb dar nu stiu ce sa fac sa incep cariera noua sau sa mai astept.

Daca incep cariera noua si dupaia bag patchu' merge?
Reply
#13. Post Posted: 01-23-2010, 09:57 PM
baloovaly Wrote:Ceau , mai dureaza mai mult de o saptamana sau cat mai dureaza?...scz ca te intreb dar nu stiu ce sa fac sa incep cariera noua sau sa mai astept.

Daca incep cariera noua si dupaia bag patchu' merge?

Poate o sa dureze mai mult de o saptamana poate nu... eu cred ca nu o sa apara inainte de inceperea returului !
Eu zic sa incepi o cariera indiferent ca mai dureaza 1 zi sau o saptamana sau cat o mai dura... si in momentul cand apare patch-ul Ligii I incepi alta cariera nu e nici o problema Wink
Dupa instalarea patch-ului trebuie inceputa o cariera noua ca sa ai in joc disponibile toate facilitatile care le va aduce patch-ul Wink
Reply
#14. Post Posted: 01-24-2010, 11:19 AM
Poate ca sunt nesimtit deja , dar poti sa scoti o varianta beta? Te rog...am toate patchurile numa de la romania nu am...si as vrea sa joc cu echipa romaneasca...ce mai este de facut la patch?...succes in continuare, si il astept cu nerabdare Tongue
Reply
#15. Post Posted: 01-24-2010, 07:54 PM
baza de date mia dat foarte multe batai de cap...si o sa mai dureze.... :mrgreen:
Reply
#16. Post Posted: 01-25-2010, 03:33 PM
stiti de unde pot lua si eu pozele pt echipa ucraiova (lotul din turul 2009-2010) , pt fifa manager 2010 ? ca nu le gasesc

scz pt offtopic Smile
Reply
#17. Post Posted: 01-26-2010, 12:16 AM
Preview: Re: RLUP 10 v1
sal baieti.....va iau patchul din 2008 dar pe forum sunt nou aici...... stiu ca e prea tarziu.........dar incerc sa fac si eu ceva stema F.c. callatis .....<!-- m --><a class="postlink" href="http://upload.wikimedia.org/wikipedia/ro/3/3e/FC_Callatis_Mangalia.gif" onclick="window.open(this.href);return false;">http://upload.wikimedia.org/wikipedia/r ... ngalia.gif</a><!-- m --> si 2-3 date ale echipei.....
Anul infiintarii: 1963
Culorile clubului: alb-albastru
Stadion: Central
Capacitate stadion: 4.800
Adresa clubului: Soseaua Constantei nr 13 Mangalia – jud Constanta
Reply
#18. Post Posted: 01-28-2010, 08:31 PM
Plz..daca l-ai terminat sa nu astepti dupa transferuri...ca si asa noi facem transferuri in joc Big Grin

Mai avem de asteptat? Deabi astept.. Succes in continuare si sa speram ca nu mai ai mult de lucruBig Grin
Reply
#19. Post Posted: 01-31-2010, 01:06 PM
Incredibil jur, si anul trecut a fost la fel si acuma doi ani a fost la fel, toti sunteti nerabdatori si toti postati tot felul de ciudatenii, anul trecut la fel a iesit patchul daca imi amintesc bine si chiar a meritat asteptarea, a fost super patch. De ce atata nerabdare ? nu intelege sincer. Vreti sa grabiti lucrurile si sa scoata un patch neterminat plin de buguri ca sa umpleti forumul ca nu merge aia iau eroare acolo etc ? s-au sa mai asteptati cat o mai fi si sa aveti un patch de calitate ? Eu personal am incredere in aceasta echipa ca nu va dezamagi nici anul acesta iar de rabdare Smile sa fim seriosi, poti alege sa faci orice altceva in loc de a posta 21321312 mesaje cand apare dar cat mai este si tot asa. Eu personal as avea o singura rugaminte la voi, cei care lucrati la patch, va rog nu mai bagati ghetele una albastra alta rosie, ca este un adevarat chin sa le schimb din data base la toti jucatorii Sad. Bafta in continuare cu patchul si cu sesiunea Wink
:
Reply
#20. Post Posted: 01-31-2010, 02:35 PM
Genovesse Wrote:Incredibil jur, si anul trecut a fost la fel si acuma doi ani a fost la fel, toti sunteti nerabdatori si toti postati tot felul de ciudatenii, anul trecut la fel a iesit patchul daca imi amintesc bine si chiar a meritat asteptarea, a fost super patch. De ce atata nerabdare ? nu intelege sincer. Vreti sa grabiti lucrurile si sa scoata un patch neterminat plin de buguri ca sa umpleti forumul ca nu merge aia iau eroare acolo etc ? s-au sa mai asteptati cat o mai fi si sa aveti un patch de calitate ? Eu personal am incredere in aceasta echipa ca nu va dezamagi nici anul acesta iar de rabdare Smile sa fim seriosi, poti alege sa faci orice altceva in loc de a posta 21321312 mesaje cand apare dar cat mai este si tot asa. Eu personal as avea o singura rugaminte la voi, cei care lucrati la patch, va rog nu mai bagati ghetele una albastra alta rosie, ca este un adevarat chin sa le schimb din data base la toti jucatorii Sad. Bafta in continuare cu patchul si cu sesiunea Wink
:

ai o acadea n.....ici mie nu prea miau placut ghetele aleaSmile)))))
Reply

Jump To:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)