Urmelinho

#11. Post Posted: 12-04-2009, 01:30 PM
mama in sfarsit o veste care ma mai calmeaza intram zi de zi pe forum si nu vedeam nicio veste ma speriam Confusedmile: Tongue
Reply
#12. Post Posted: 12-04-2009, 09:55 PM
axel Wrote:mama in sfarsit o veste care ma mai calmeaza intram zi de zi pe forum si nu vedeam nicio veste ma speriam Confusedmile: Tongue

...nu ai de ce...am promis ca o sa facem patchul si asa o sa fie....am avut niste ptobleme...dar pot sa va zik liga 1 e terminata... si liga a 2-a seria 1...si se lucreaza la liga a 2-a seria 2...o sa revenim cu detalii zilele urmatoare..... :geek:

....trebuie sa intelegeti ca nu putem sa stam zi si noapte sa lucaram la patch...avem si noi facultate... Sad
Reply
#13. Post Posted: 12-05-2009, 01:35 AM
stai boss linistit ca nu e panica cu patchu il asteptam cu nerabdare, dar totusi ne dam si noi seama cel putin eu ca e de munca si mai are si omu tabieturile lui etc...
Reply
#14. Post Posted: 12-05-2009, 04:04 AM
axel Wrote:stai boss linistit ca nu e panica cu patchu il asteptam cu nerabdare, dar totusi ne dam si noi seama cel putin eu ca e de munca si mai are si omu tabieturile lui etc...

imi cer scuze daca am raspuns cinic... :mrgreen:

nu vreau sa ne luati in nume de ,,rau,, cand va raspundem...speram sa ne inteleg unul pe altul...
Reply
#15. Post Posted: 12-05-2009, 05:20 AM
Fiindcă tot veni vorba de cât de departe suntem de a finaliza patchul avem o rugâminte la voi. Avem nevoie de flaguri pentru următoarele echipe
- CSM Râmnicu Sărat
- Săgeata Stejatu
- Tricolorul Breaza
- Victoria Brăneşti
- FC Baia Mare
- Fortuna Covaci
- FC Drobeta Turnu Severin
- FC Silvania
- Gaz Metan CFR Craiova
- ACU Arad
- CF Brăila
- FC Corvinul Hunedoara
- FC Caracal
- Flacăra Moreni
- FC Oneşti
- FCM Reşiţa
- FC Juventus Bucureşti
- FC Olimpia Satu Mare
- AS Rocar Bucureşti
- UMT Timişoara
- Viitorul Constanţa

Dacă avem flag makeri printre noi ar fi bine să postaţi direct flagurile sau dacă nu poze cu bannerele echipelor respective

LE datorită lui papimig vor fi şi ceva poze XXL pentru unii jucători din Liga 1

LE2
Noutati despre continutul RLUP10v1

> Bannere pentru 47 echipe din Liga 1 si Liga 2
> Fanchant pentru urmatoarele echipe Steaua, CFR Cluj, FC Timisoara, Dinamo, Urziceni,
FC Vaslui, Rapid, „U” Craiova, FC Brasov, Gloria Bistrita, Politehnica Iasi, Delta
Tulcea, Farul Constanta, FC Arges, Universitatea Cluj, UT Arad;
> Melodii intrare echipe pe teren (echipe Liga 1);
> Melodii la marcarea golurilor pentru echipe (unele echipe din Liga 1);
> Pozele catorva arbitri romani;
Daca faci comanda pe siteul
PCGarage.ro
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#16. Post Posted: 12-05-2009, 05:09 PM
destul de complex, o intrebare mai am si gata tac pana la sfarsit ca vam cam disperat Liga 3 va fi in RLUP
Reply
#17. Post Posted: 12-05-2009, 06:56 PM
nu stiu exact...o sa fie echipe complete(din liga 3)....de exemplu...fc viitorul constanta..are aprox 50 de jucatori reali cu poze...
Reply
#18. Post Posted: 12-05-2009, 08:36 PM
e greu de spus. deşi am primit o ofertă de la cineva pe forum care avea structură şi pentru liga 3 omul s-a dat la fund. Ligi jucabile for fi Liga 1 şi Liga 2 (absolut sigur) în rest dacă va fi ceva va fi surpriză Tongue
PCGarage.ro

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#19. Post Posted: 12-09-2009, 04:42 AM
Exista vreo sansa sa vina mos craciun cu patchul anu asta?Smile
Reply
#20. Post Posted: 12-09-2009, 04:50 AM
sincer nu cred ...Sad
PCGarage.ro

Reply

Jump To:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)