Fifa Manager 09 în română

Closed 

#31. Post Posted: 05-28-2009, 02:51 AM
111 VA ROG AJUTATI-ma si pe mine...toti se joaca in liga 1 numa eu nu pot...nu mi se vad stemele unor echipe adica mis e vad 4 steme din toate din ce cauza? imi puteti spune ce sa fac va rog numa CFR,Dinamo,Steaua si inca una au steme restu e sigla de la EA Sport!astept un ajutor !Multumesc!
#32. Post Posted: 05-28-2009, 02:53 AM
VA ROG AJUTATI-ma si pe mine...toti se joaca in liga 1 numa eu nu pot...nu mi se vad stemele unor echipe adica mis e vad 4 steme din toate din ce cauza? imi puteti spune ce sa fac va rog numa CFR,Dinamo,Steaua si inca una au steme restu e sigla de la EA Sport!astept un ajutor !Multumesc!
#33. Post Posted: 05-28-2009, 01:13 PM
Shady08 Wrote:VA ROG AJUTATI-ma si pe mine...toti se joaca in liga 1 numa eu nu pot...nu mi se vad stemele unor echipe adica mis e vad 4 steme din toate din ce cauza? imi puteti spune ce sa fac va rog numa CFR,Dinamo,Steaua si inca una au steme restu e sigla de la EA Sport!astept un ajutor !Multumesc!

Daca te uitai unde trebuie nu faceai un triplu post aiurea.
Uite aici

REZOLVAREA PROBLEMEI

Inainte de ai mai posta unde nu trebuie incearca sa cauti theardul care se refera numai la patchul RLUP09.
[Image: LRU.png]
#34. Post Posted: 05-28-2009, 01:15 PM
dacă ai fi căutat puţin ai fi găsitWink

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.romanager.ro/viewtopic.php?f=38&t=129" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=38&t=129</a><!-- l -->
spor!!!

LATER EDIT: Scuze Danny79, nu am văzut că ai postat tu.
Daca faci comanda pe siteul
PCGarage.ro
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
#35. Post Posted: 06-05-2009, 04:38 PM
salut sunt nou aici Wink.. am cunostintze foarte faorte multe in editari la fifa Tongue si pes.. dar nu la fifa managerWink) + stiu ceva englezaWink.. daca va intereseaza pot sa ma alatur si eu si sa traducTongue..timp am destul ca acuma e vacanta :twisted: astept sa ma contactati la un PM ..vam trimis si email dar nu mi-ati raspuns :|
#36. Post Posted: 06-06-2009, 11:50 AM
Te va contacta RaduB, daca mai continua proiectul acesta.
[Image: LRU.png]
#37. Post Posted: 06-06-2009, 01:38 PM
kWink..astept sa ma contactezeSmilechiar ma intereseaza treaba cu tradusuTongue.. merita :twisted:
#38. Post Posted: 06-06-2009, 11:11 PM
benny Wrote:salut sunt nou aici Wink.. am cunostintze foarte faorte multe in editari la fifa Tongue si pes.. dar nu la fifa managerWink) + stiu ceva englezaWink.. daca va intereseaza pot sa ma alatur si eu si sa traducTongue..timp am destul ca acuma e vacanta :twisted: astept sa ma contactati la un PM ..vam trimis si email dar nu mi-ati raspuns :|

îmi cer scuze că nu am verificat mailul. am avut ceva probleme cu timpul şi ... cine te poate contacta este RaduB, dar cred că şi el a renunţat la proiect. o să încerc să dau de el şi să aflu un răspuns oficial din partea lui.

Şi îmi cer scuze încă odată că nu am verificat mailul.
Daca faci comanda pe siteul
PCGarage.ro
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
#39. Post Posted: 06-07-2009, 10:07 AM
ok..stai linistit Tongue.. poate daca vrei sa imi dai ID lui printr-un PM ca as continua singur munca daca nu o incep de la 0 ... nu m-ar deranja...dar as avea nevoie umpic de ajutorul lui ca nu stiu de unde sa iau acel txt de tradus.. Sad
#40. Post Posted: 06-08-2009, 09:49 PM
benny Wrote:ok..stai linistit Tongue.. poate daca vrei sa imi dai ID lui printr-un PM ca as continua singur munca daca nu o incep de la 0 ... nu m-ar deranja...dar as avea nevoie umpic de ajutorul lui ca nu stiu de unde sa iau acel txt de tradus.. Sad

Salut
Te adaugai in lista mea de messenger sa tainuim ... si iti trimit un e-mail cu fisierul .txt .. care e tradus cam 10-15% pana acum ! Tot are peste 3 mii de pagini si daca lucrezi singur nu iti ajung 6 luni sa il termini in ritm de cateva ore bune de munca pe zi .... Cand eu am inceput s-au anuntat 7-8 insi... Am impartit fisierul mare in vreo 50 de fisiere mai mici si le-am trimis lor... Dar apoi nu au mai dat nici un semn de viata niciunul dupa mai bine de 2 luni s-au retras toti fara nici o explicatie ! Numai ei stiu de ce se lauda ca fac si dreg si apoi se dau la fund :!: !
Eu daca vrei o sa te pot ajuta ... dar acum ca am inceput si lucrul mai mult de 1 ora - 1 ora jumate pe zi pentru stat la pc nu mai am... Imparte tu fisierul mare in parti mai mici (ca eu le stersai cele impartite cand vazui ca nu mai se baga nimeni) si trimite-mi o parte si mie sa traduc la ea !
Ramane sa ne mai auzim pe messenger pentru detalii si explicatii ca e mai simplu acoo Wink
Bafta si spor la treaba !
Closed 

Jump To:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)