Fifa Manager 09 în română

Closed 

#21. Post Posted: 04-23-2009, 08:09 PM
benladen69 Wrote:sal. mai ziceti si voi ceva in legatura cu pach-ul in limba romana! cat de mult mai aveti? Idea
dacă te pricepi cât de cât la engleză te rog să spui şi să ne ajuţi. eu zic că merită un mic sacrificiu de 30-40 de minute pe zi şi din partea ta. Mulţumesc!!
Daca faci comanda pe siteul
PCGarage.ro
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
#22. Post Posted: 04-24-2009, 06:02 AM
daca nu terminati in 2 saptamani ma alatur si eu.deocamdata am un proiect la munca si muncesc peste program,deci nu prea am timp.dar cum termin promit sa ma alatur Idea
#23. Post Posted: 04-24-2009, 12:09 PM
Traducerea in limba romana merge, dar momentan inaintam foarte greu deoarece suntem putini.
Cu mine fura 5 care incepuram ... dar acum cred ca ramaseram numai 2-3.
Ca sa fiu mai explicit sa se poata estima cam cat mai dureaza ... ar fi cam asa... Ar mai fi de tradus 50 de parti, fiecare parte are in medie 35-45 de pagini de Notepad cu font de 14 ... deci sa zic eu ar dura cam 3 ore continuu o parte de tradus !
E putin probabil sa apara in 2 saptamani ..... noi, care mai suntem, mergem inainte Wink
Astazi spre seara sau maine o sa incerc sa adaug fisierul cu ce e tradus la zi si cine joaca deja cu jocul tradus sa mai aiba o parte deja tradusa.
#24. Post Posted: 05-02-2009, 06:53 PM
sal... stiu ca nu tre sa postez aici dar am o problema la patchul RLUP 09 . Toate meciurile se termina 0-0 fara nici o faza...nimik... Sad... um o rezolv daca am varianta piratata ??? pls
#25. Post Posted: 05-02-2009, 08:34 PM
NU MAI CEREȚI SUPORT PENTRU VARIANTELE PIRATATE PENTRU CĂ NU PRIMIȚI!!!
PCGarage.ro

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
#26. Post Posted: 05-06-2009, 04:10 AM
mai dati si voi din cand in cand cate o informatie despre pach.se mai lucreaza la el?? cat de departe ati ajuns?
#27. Post Posted: 05-07-2009, 08:48 PM
Da mai lucram.... Dar mai bine spus ar fi "Mai lucrez..." pentru ca se pare ca ramasei singur !
Dupa ce am anuntat ca se lucreaza si cine vrea sa ajute o poate face... mai fura pe langa mine inca 3 persoane care se oferira.. Le trimisei o prima parte de tradus.. Un fisier .txt de vreo 30-35 de pagini.... cam 3-4 ore de lucruu continuu aproximez eu ca dura traducerea la o astfel de parte ... Dar trecura cred ca 3 saptamani de atunci si nimic nici un semn de viata de la cei care se oferira parca disparura Wink :? ! Asa ca eu am impresia ca tot singur sunt si se inainteaza foarte greu asa...
Nu pot aproxima nimic nici o data sau cat va dura... Dar in ritmul asta cred ca o sa apara FM 2010 Smile
#28. Post Posted: 05-07-2009, 09:44 PM
rău de tine... eu deja am intrat în nişte examene. de acum dacă e o să te ajut dar din iunie, cel mai probabil a 2-a jumătate din iunie.
PCGarage.ro

#29. Post Posted: 05-08-2009, 11:12 AM
RaduB Wrote:Da mai lucram.... Dar mai bine spus ar fi "Mai lucrez..." pentru ca se pare ca ramasei singur !
Dupa ce am anuntat ca se lucreaza si cine vrea sa ajute o poate face... mai fura pe langa mine inca 3 persoane care se oferira.. Le trimisei o prima parte de tradus.. Un fisier .txt de vreo 30-35 de pagini.... cam 3-4 ore de lucruu continuu aproximez eu ca dura traducerea la o astfel de parte ... Dar trecura cred ca 3 saptamani de atunci si nimic nici un semn de viata de la cei care se oferira parca disparura Wink :? ! Asa ca eu am impresia ca tot singur sunt si se inainteaza foarte greu asa...
Nu pot aproxima nimic nici o data sau cat va dura... Dar in ritmul asta cred ca o sa apara FM 2010 Smile

Trimite Radule atunci o parte din texte mie. Eu ma ofer sa te ajut ca am ceva timp liber luna asta. Nu stiu daca o sa folosesc limba romana in joc ca nu prea iau echipe romanesti dar poate ma razgandesc :d Pana atunci sa imi zici cum faci sa iti trimit inapoi traducerea si pe cand iti trebuie gata.
#30. Post Posted: 05-28-2009, 02:51 AM
VA ROG AJUTATI-ma si pe mine...toti se joaca in liga 1 numa eu nu pot...nu mi se vad stemele unor echipe adica mis e vad 4 steme din toate din ce cauza? imi puteti spune ce sa fac va rog numa CFR,Dinamo,Steaua si inca una au steme restu e sigla de la EA Sport!astept un ajutor !Multumesc!
Closed 

Jump To:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)