Fifa Manager 09 în română

Closed 

#11. Post Posted: 04-16-2009, 09:56 PM
EU unul .. din motive ce au deins mai mult de altii si mai putin de mine... ma retrag din chestia asta cu traducerea in limba romana a jocului !
Imi pare sincer ... dar nu am de ales... Sper ca sa se gaseasca altii sa continue si sa mearga inainte cu ideea asta !
#12. Post Posted: 04-16-2009, 10:22 PM
Pacat!nu stiu cine te-a suparat de ai luat decizia asta,dar eu zic sa te mai gandesti...faceai o treaba buna Wink
#13. Post Posted: 04-16-2009, 10:44 PM
Alexander Wrote:Pacat!nu stiu cine te-a suparat de ai luat decizia asta,dar eu zic sa te mai gandesti...faceai o treaba buna Wink
Da e adevarat ca e pacat si imi pare rau... Dar nu e vina mea ..
Nu numai eu faceam o treaba buna... eram pana acum 4 insi care lucram toti faceam treaba buna...
Pe forumul alora de la FifaRomania 90% din moderatori sunt idioti, inculti si asa mai departe ... eu cu un limbaj destul de decent am comentat la niste insulte ale lor facute cu un limbaj de usa cortului si fara sa aiba o sustinere la ce delirau ... si am fost banat.. Acolo intra foarte multi adepti ai jocului Fifa Manager si era o cale sa promovam asta si sa gasim cat mai multi care sa lucram si sa putem termina in timp util traducerea asta.. fisierul de tradus fiind foarte mare si era nevoie de cati mai multi !
Eu nu mai intru pe forumul ala... fusai banat de desteptii de acolo.. multi dintre administratorii/moderatorii de acolo sunt de nivel foarte mult diferit de al meu... si decat sa imi bat capul cu asa specimene si sa ma cobor asa mult la nivelul lor mai bine evit si ma retrag, aleg sa imi petrec timpul liber altfel decat a mai intra pe un asa forum !
Singur imi e imposibil sa duc la capat traducerea ... cum modalitatea de a intra acolo si a gasi sprijin a cazut... e mult mai dificil acum sa continui si sa putem reusi traducerea la timp.. si de aia ma retrag ! Sper sa se gaseasca altii care sa continue sau sa reinceapa asta sa faca promovare si aici si acolo si peste tot unde intra adepti ai jocului si sa se faca pana la urma o traducere in romaneste a jocului !
P.S. : Paste fericit tuturor Wink
#14. Post Posted: 04-16-2009, 11:39 PM
RaduB Wrote:Da e adevarat ca e pacat si imi pare rau... Dar nu e vina mea ..
Nu numai eu faceam o treaba buna... eram pana acum 4 insi care lucram toti faceam treaba buna...
Pe forumul alora de la FifaRomania 90% din moderatori sunt idioti, inculti si asa mai departe ... eu cu un limbaj destul de decent am comentat la niste insulte ale lor facute cu un limbaj de usa cortului si fara sa aiba o sustinere la ce delirau ... si am fost banat.. Acolo intra foarte multi adepti ai jocului Fifa Manager si era o cale sa promovam asta si sa gasim cat mai multi care sa lucram si sa putem termina in timp util traducerea asta.. fisierul de tradus fiind foarte mare si era nevoie de cati mai multi !
Eu nu mai intru pe forumul ala... fusai banat de desteptii de acolo.. multi dintre administratorii/moderatorii de acolo sunt de nivel foarte mult diferit de al meu... si decat sa imi bat capul cu asa specimene si sa ma cobor asa mult la nivelul lor mai bine evit si ma retrag, aleg sa imi petrec timpul liber altfel decat a mai intra pe un asa forum !
Singur imi e imposibil sa duc la capat traducerea ... cum modalitatea de a intra acolo si a gasi sprijin a cazut... e mult mai dificil acum sa continui si sa putem reusi traducerea la timp.. si de aia ma retrag ! Sper sa se gaseasca altii care sa continue sau sa reinceapa asta sa faca promovare si aici si acolo si peste tot unde intra adepti ai jocului si sa se faca pana la urma o traducere in romaneste a jocului !
P.S. : Paste fericit tuturor Wink

Poti face lucrul acesta si pe forumul RoManager daca vrei.Nu trebuie sa renunti.Cei care te-au ajutat pana acum pot sa te ajute si in continuare daca tii legatura cu ei.
Conteaza foarte mult ce faci.Si multi te vor aprecia pentru asta.
[Image: LRU.png]
#15. Post Posted: 04-17-2009, 12:18 AM
deci sa inteleg ca nu mai lucrezi la patch ?
#16. Post Posted: 04-17-2009, 03:08 PM
Poți continua patch-ul la noi dacă nu vrei să mai intri pe Fifa România.

PS: Adu-ţi aminte câte critici ne-am luat noi până să apară RLUP, și am luat de la useri care urmau să joace cu patch-urile noastre, nu moderatori sau admini care nici nu au Fifa Manager instalat. eu o să iau legătura cu stefan sau mns să te lase să termini proiectul pentru useri nu pentru ei și apoi îți pot da ban ei.

Gândește-te la ce ți-am spus, Nu faci patchul pentru admini, moderatori ci pentru jucătorii de Fifa Manager Wink
Daca faci comanda pe siteul
PCGarage.ro
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
#17. Post Posted: 04-17-2009, 03:51 PM
Pai atunci hai sa continuam ... ce naiba rusii sau portugheziii si care mai facura traducerea in limba proprie sunt mai ai dracu ca noi romanii !?! Wink
Nu e vorba ca am face traducerea pentru admini sau moderatori sau altceva de genul asta ... Ideea era ca era o comunitate mai mare si puteam primi mai mult ajutor de acolo... Ca sa fiu mai concis... mai sunt de tradus cam 52 de parti, de fisiere .txt fiecare avand cam 35-40 de pagini ... si lucram pana acum 3 persoane ... deci ar mai fi ceva bine de munca si era bine daca ne mai inmulteam ... dar daca nu ai cu cine asta e.. continuam astia care suntem si o sa reusim !
Nu e vorba de critici.. criticile sunt constructive si eu le accept cat timp sunt intemeiate si sustinute.. Intre critica si jignire ieftina e diferenta mare...Indiferent ce vor face aia.. eu nu mai intru acolo... sunt alergic la idioti si tarani care se cred zmei pe internet cand ei sunt miei ... si prefer sa evit gasti din astea unde predomina prostia si incultura... chiar daca e vorba de o gasca virtuala !
Eu o sa intensific lucrul la traducere acum cum nici nu am de munca... sper sa ne mai strangem pe viitor si sa il terminam 100% cat mai curand posibil ! Wink
#18. Post Posted: 04-17-2009, 04:16 PM
ok. o să iau legătura cu cel după fifa românia și o să îi rog sa ma ajute și măcar să amâne ban-ul până termini patchul

Mersi că te-ai răzgândit!
Daca faci comanda pe siteul
PCGarage.ro
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
#19. Post Posted: 04-23-2009, 02:57 PM
sal. mai ziceti si voi ceva in legatura cu pach-ul in limba romana! cat de mult mai aveti? Idea
#20. Post Posted: 04-23-2009, 07:33 PM
Cand va fi gata presupun ca va fi pus la download.
Nu e asa de usor sa traduci un fisier atat de mare.Atat timp cat ei fac lucrul acesta din placere nu trebuie sa ii preseze nimeni.
Bafta in continuare.Faceti o treaba super.
[Image: LRU.png]
Closed 

Jump To:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)