Fifa Manager 09 în română

Closed 

#1. Post Posted: 04-09-2009, 03:51 PM
Vrea cineva sa ajute la traducerea in limba romana a jocului Fifa Manager 09 !?
Sunt necesare numai cateva cunostinte de limba engleza si
http://translate.google.com/translate_t?...=en&tl=ro#
!
Daca Da, puteti lasa mesaje aici, sau trimite mesaj privat... sau <!-- e --><a href="mailto:craiovita@hotmail.com">craiovita@hotmail.com</a><!-- e -->

[Image: FMRO-01.jpg]
[Image: FMRO-02.jpg]
[Image: FMRO-03.jpg]
[Image: FMRO-04.jpg]
[Image: FMRO-05.jpg]
[Image: FMRO-06.jpg]
#2. Post Posted: 04-09-2009, 07:58 PM
am creat un topic nou, care e trecut ca Announcements și asta sper să te ajute mai mult. Spor și pentru ajutor știi mail-ul nostru și PM-uri și te vom ajuta cum putem Wink
Daca faci comanda pe siteul
PCGarage.ro
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
#3. Post Posted: 04-10-2009, 01:32 PM
daca e cineva aici care doreste sa ajute trimiteti un mail <!-- e --><a href="mailto:urmelinho@romanager.ro">urmelinho@romanager.ro</a><!-- e --> sau postati simplu aici si radu va va contacta ...
PCGarage.ro

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
#4. Post Posted: 04-10-2009, 06:21 PM
Da asa cum zise si Urmelinho ... cine doreste sa ajute o poate face, lista e deschisa Wink
Tot fisierul mare care trebuie tradus l-am impartit cam in 25 de parti ... fiecare parte estimez eu ca se poate traduce in 1 ora jumatate - 2 ore !
Pana acum suntem in total 3 persoane ... si asteptam alti doritori !
#5. Post Posted: 04-11-2009, 12:00 AM
daca as putea as intra si eu dar eu sunt momentan cu facultatea ... acasa cu curatenia de paste si stau pe PC cam o ora adunat ...
PCGarage.ro

#6. Post Posted: 04-11-2009, 01:12 AM
E normal si e perfect de inteles stai linistit ! Wink
#7. Post Posted: 04-11-2009, 01:21 PM
as putea sa ajut si eu la creearea acestui patch Big Grin, ma puteti contacta la <!-- e --><a href="mailto:zapman@hyundairo.ro">zapman@hyundairo.ro</a><!-- e -->
#8. Post Posted: 04-11-2009, 06:55 PM
ZapMan Wrote:as putea sa ajut si eu la creearea acestui patch Big Grin, ma puteti contacta la <!-- e --><a href="mailto:zapman@hyundairo.ro">zapman@hyundairo.ro</a><!-- e -->
Iti trimisei in email o prima parte pentru tradus Wink
Spor la lucru !
#9. Post Posted: 04-11-2009, 10:21 PM
cu ce program modifici ? Smile
#10. Post Posted: 04-11-2009, 11:46 PM
Jaguar Wrote:cu ce program modifici ? Smile

Cu orice editor de fisiere .txt ... NotePad e cel mai simplu de folosit zic eu !
Closed 

Jump To:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)