STEAUA BUCURESTI

#1. Post Posted: 03-09-2009, 08:05 AM
Ce parere aveti despre ce se intampla in ultima perioada la Steaua... Ce credeti despre G.Becali , ar trebui sa vanda Steaua sau sa incerce sa o aduca la valoarea ei (prin transferuri care sa confirme si diferite politici.... )
Eu cred ca Becali e speriat de faptul ca jucatorii adusi nu prea confirma si ii e frica sa mai iroseasca bani iurea.
Sincer daca Steaua nu isi va reveni curand ... o sa fim martori la un dezastru. (parerea mea)
Reply
#2. Post Posted: 03-10-2009, 10:01 AM
mil Wrote:Ce parere aveti despre ce se intampla in ultima perioada la Steaua... Ce credeti despre G.Becali , ar trebui sa vanda Steaua sau sa incerce sa o aduca la valoarea ei (prin transferuri care sa confirme si diferite politici.... )
Eu cred ca Becali e speriat de faptul ca jucatorii adusi nu prea confirma si ii e frica sa mai iroseasca bani iurea.
Sincer daca Steaua nu isi va reveni curand ... o sa fim martori la un dezastru. (parerea mea)

Daca mai sta la Steaua Becali ... anul viitor au mari sanse sa retrogradeze ! Nu are treaba cu fotbalul saracul, el e cioban si mereu recunoaste asta ! A avut oameni care se pricep la fotbal (Ex: MM Stoica) si a facut performante dar Becali are meritul ca le platea salariul la profesionisti si munca lor aducea rezultate. Acum se facu el manager si isi lua toate functiile la club si Steaua e varza. Daca mai sta, sa angajeze oameni care se pricep la meseria asta.. daca nu... Steaua e in Liga 2 in maxim 2 ani ! Wink
Reply
#3. Post Posted: 03-20-2009, 10:56 AM
Cum spunea cineva acum ceva vreme, omul asta o sa fie singurul Stelist cu statuie in curtea rivalilor daca o tine tot asa! :x
[Image: hyugagn5.gif]
Reply
#4. Post Posted: 03-20-2009, 03:37 PM
Astristul Wrote:Cum spunea cineva acum ceva vreme, omul asta o sa fie singurul Stelist cu statuie in curtea rivalilor daca o tine tot asa! :x
bună asta Smile)
Daca faci comanda pe siteul
PCGarage.ro
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#5. Post Posted: 05-09-2009, 11:45 AM
Steaua - Dinamo 1-1 Un meci foarte slab facut de ambele echipe.(dinamovistii au fost total pe langa meci , dar nici stelistii nu au fos mai buni) Speram sa castige Steaua... dar asta e...
Reply
#6. Post Posted: 05-09-2009, 12:27 PM
sincer, nu mi s-a părut un meci slab. cred că devină a fost miza jocului (vezi Barca - Chelsea). Şi Steaua are pe cine da vina acum că nu e mai aproape de locul pentru preliminariile CL. Ghinionul. CFR acum Dinamo ... asta e anul ăsta ne mulţumim cu UEFA
Daca faci comanda pe siteul
PCGarage.ro
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply

Jump To:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)