RLUP 09 v1

#31. Post Posted: 02-21-2009, 11:35 AM
mai este exact o saptamana si se termina luna :twisted: deci in saptamana asta o sa apara sigur patchul? va tzinetzi d promisiune? Wink
Reply
#32. Post Posted: 02-21-2009, 01:00 PM
Smity89 Wrote:mai este exact o saptamana si se termina luna :twisted: deci in saptamana asta o sa apara sigur patchul? va tzinetzi d promisiune? Wink
OMG man te poseda diavolul ? :lol: tocmai ce sa vb despre asta mai devreme, au spus frumos ca este gata aproape si mai trebuiesc niste teste, deci probabil ca zilele ce urmeaza :lol: chill out, have a sit, drink a beer Wink
Reply
#33. Post Posted: 02-27-2009, 11:49 AM
am ajuns si in vinerea in care incepe returul ligii I !!! sa speram k va aparea patchul in weekendul asta !!! deja fierbem de nerabdare ...il asteptam de foarte mult timp!!! RoManager THE BEST!!!!
Reply
#34. Post Posted: 02-27-2009, 08:24 PM
din păcate avem nişte probleme la teste... totuşi weekendul ăsta eu sper să terminăm ... sincer ne străduim toţi din echipă
Daca faci comanda pe siteul
PCGarage.ro
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#35. Post Posted: 03-01-2009, 04:55 PM
azi cumva? Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:
Reply
#36. Post Posted: 03-01-2009, 05:32 PM
sa speram ca vor reusii baietii sa rezolve problema astazi
Reply
#37. Post Posted: 03-01-2009, 09:06 PM
ZapMan Wrote:sa speram ca vor reusii baietii sa rezolve problema astazi
se pare că nu am putut face nimic ... rezolvăm o problemă dăm de alta ... cea mai grea mi-a fost că grafica GST a fost schimbată şi trebuie să refac totul de la 0 dar sunt şi probleme de stabilitate ale jocului ...
PCGarage.ro

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#38. Post Posted: 03-01-2009, 09:51 PM
doh Sad sunt sanse sa apara macar saptamana asta?
Reply
#39. Post Posted: 03-01-2009, 10:21 PM
:cry: :cry: :cry: :cry:
Reply
#40. Post Posted: 03-03-2009, 12:40 AM
ZapMan Wrote:doh Sad sunt sanse sa apara macar saptamana asta?
ne străduim cât ne stă în puteri ...
wveny Wrote::cry: :cry: :cry: :cry:
nu mai posta doar cu emoticoane că dau worn Wink
PCGarage.ro

Reply

Jump To:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)