RLUP 09 v1

#191. Post Posted: 04-11-2009, 02:24 PM
Salut ! Sunt nou pe acest forum . Da mie nu imi merge sa joc pe stadionele din romania adik alea 3 - 4 si imi da dont send ce ii fac ? Si logurile nu mi se vad .
Reply
#192. Post Posted: 04-11-2009, 08:03 PM
Jaguar Wrote:Salut ! Sunt nou pe acest forum . Da mie nu imi merge sa joc pe stadionele din romania adik alea 3 - 4 si imi da dont send ce ii fac ? Si logurile nu mi se vad .

Pentru a vedea logourile trebuie sa faci modificarile
DE AICI
.
La problema cu stadioanele iti spun sigur ca nu e de la patch.Am patit si eu dar nu cu atat de multe stadioane ci doar cu unul singur.Am dat add new player am luat echipa respectiva si am construit alt stadion.Asa am rezolvat problema.
[Image: LRU.png]
Reply
#193. Post Posted: 04-12-2009, 08:38 AM
mersi mult Wink BRAVO UN PATCH REUSIT Wink
Reply
#194. Post Posted: 04-23-2009, 09:51 PM
super patch. am intrat pe forum special sa va felicit. din nou confirmati ca sunteti o forta in europa in ale patch-uitului.

Felicitari!!!
Reply
#195. Post Posted: 05-02-2009, 06:53 PM
am o problema la patchul RLUP 09 . Toate meciurile se termina 0-0 fara nici o faza...nimik... Sad... um o rezolv daca am varianta piratata ??? pls
Reply
#196. Post Posted: 05-02-2009, 08:36 PM
1. E de ajuns să postezi într-un topic și fi sigur că vei primi răspuns.
2. Nu mai cere suport pentru variante piratate că nu vei primi și data viitoare îți dau warn pentru asta.
Daca faci comanda pe siteul
PCGarage.ro
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#197. Post Posted: 05-13-2009, 07:36 PM
In primul rand vreau sa multumes echipei RoManager pentru efortul depus in construirea patchului RLUP 09 si as vrea sa va ajut cu niste poze cu jucatorii echipei Unirea Alba Iulia, imnul, noul echipament (poze), si poze cu staful echipei in caz ca faceti versiunea 2 la RLUP 09 si aveti nevoie de acestea.

In al doilea rand vreau sa raportez 2 buguri : 1 - daca trece scorul de 10 pe tabela ramane 1
2 - Dupa cum vedeti in imagine [Image: ecciizgyve.thumb500.jpg]
Daca folosesc rezolutia 1280-1024 gsptvul este pe la mijloc si intervine scrisul cand imi arata rezultatul altor meciuri
[Image: brand.gif]
Reply
#198. Post Posted: 05-13-2009, 07:59 PM
messi Wrote:In primul rand vreau sa multumes echipei RoManager pentru efortul depus in construirea patchului RLUP 09 si as vrea sa va ajut cu niste poze cu jucatorii echipei Unirea Alba Iulia, imnul, noul echipament (poze), si poze cu staful echipei in caz ca faceti versiunea 2 la RLUP 09 si aveti nevoie de acestea.

In al doilea rand vreau sa raportez 2 buguri : 1 - daca trece scorul de 10 pe tabela ramane 1
Daca folosesc rezolutia 1280-1024 gsptvul este pe la mijloc si intervine scrisul cand imi arata rezultatul altor meciuri

In ambele cazuri nu sunt probleme cauzate de patch.
Sunt probleme de joc pe care nu noi le putem rezolva.
[Image: LRU.png]
Reply
#199. Post Posted: 05-14-2009, 01:19 AM
messi Wrote:In primul rand vreau sa multumes echipei RoManager pentru efortul depus in construirea patchului RLUP 09 si as vrea sa va ajut cu niste poze cu jucatorii echipei Unirea Alba Iulia, imnul, noul echipament (poze), si poze cu staful echipei in caz ca faceti versiunea 2 la RLUP 09 si aveti nevoie de acestea.

La 1 este o problemă din vina mea. nu am fost atent când am făcut dimensiunea la scor. trebuia să las liber pentru 2 cifre însă eu am omis asta.
La 2 am încercat să fac grafica foarte apropiată de cea reală a GSP-ului însă aici a venit problema. sigla gsp care apare tot timpul e fixă pe când cea cu scorurile e mobilă şi anume ea apare la un anumit număr de pixeli de marginea ecranului. şi de aceea apare acest BUG. o să văd pentru următorul joc dacă se poate face ceva, dacă nu va trebui sa facem un sondaj să vedem ce doreşte lumea.

Mulţumim de raport şi despre ajutor tot ce pot să îţi spun este că orice ajutor va fi bine venit dar pentru RLUP10 ca o versiune a 2-a nu va apărea pentru RLUP09.
Ca să văd cu ce ne poţi ajuta trimite un PM să vorbim
Daca faci comanda pe siteul
PCGarage.ro
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#200. Post Posted: 07-05-2009, 08:10 PM
deci am o problema
dc in editor in loc de numele ecipelor apare Ea Sport2432 si nici un jucator in echipa :?:
Reply

Jump To:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)