RLUP 09 v1

#11. Post Posted: 11-16-2008, 11:51 AM
ok, mersi mult pentru ca m-ai informat
Reply
#12. Post Posted: 11-27-2008, 09:00 PM
foarte frumoase.... dar din pacate vad ca decat vreo 10 oameni se uita si isi dau cu parerea.... restu???? :| :|
Reply
#13. Post Posted: 12-03-2008, 07:19 PM
restul downloadeaza uitate sa vezi cate downloaduri sunt la patchurile lui urmelinho alea vorbesc nu oameni de pe forum
Reply
#14. Post Posted: 12-12-2008, 06:09 PM
salut,unde gasesc si eu emblemele de la liga 1 pt manager 09?
Reply
#15. Post Posted: 12-12-2008, 07:58 PM
Salutare !
Vazui ca sunt imagini puse format png si jpg cu kituri de la cateva echipe din liga 1. Cum se adauga in joc !?
Dar stadioanele !?
Multam mult, pe curand !
Reply
#16. Post Posted: 12-12-2008, 09:34 PM
giannisteaua Wrote:salut,unde gasesc si eu emblemele de la liga 1 pt manager 09?
instaleaza si tu patchul de anul trecut intr-un folder separat si apoi copiezi folderul badges in folderul Fifa Manager 09.
Dupa ce termini deschizi editorul si selectezi manual steleme pentru fiecare echipa, dai save si Write Current Database For game

RaduB Wrote:Salutare !
Vazui ca sunt imagini puse format png si jpg cu kituri de la cateva echipe din liga 1. Cum se adauga in joc !?
Dar stadioanele !?
Multam mult, pe curand !

e foarte mult de explicat si faza e ca mai trebuie editate prin alte programe pana sa ajungi sa le poti pune in joc, asa ca o sa te rog sa astepti patchul nostru sau sa cauti alte patchuri...
Daca faci comanda pe siteul
PCGarage.ro
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#17. Post Posted: 12-12-2008, 11:33 PM
Ah... banuiam eu ca despre asta e vorba ! Multam !
Daca va pot ajuta cu ceva... ziceti.. va stau la dispozitie... Am idee de lucrat cu PhotoShop..... Daca pot ajuta cu ceva... numai sa imi dati de stire Wink !
La revedere !
Reply
#18. Post Posted: 12-13-2008, 12:32 AM
RaduB Wrote:Ah... banuiam eu ca despre asta e vorba ! Multam !
Daca va pot ajuta cu ceva... ziceti.. va stau la dispozitie... Am idee de lucrat cu PhotoShop..... Daca pot ajuta cu ceva... numai sa imi dati de stire Wink !
La revedere !
e perfect daca stii sa lucrezi in Photoshop, inseamna ca nu o sa te impiedici in GIMP. pentru pozele jucatorilor tot ce trebuie facut e sa deschizi pozele respective cu GIMP si sa dai Save as... si sa scrii tga la extensie. Numele complet al fisierului il gasesti in editor la apperance la fiecare jucator Wink

Stadioanele stiu ca in Fifa Manager 09\data\stadium, numele fisierelor trebuie sa fie ID-ul echipei care de asemenea il poti lua din editor. la kituri se pot pune in format TGA in folderul Fifa Manager 09\user\kits cu numele fisierului: IDEchipa_a.tga -> pentru echipament away, IDEchipa_h.tga -> pentru echipament home. spor la jucat!!
Daca faci comanda pe siteul
PCGarage.ro
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#19. Post Posted: 12-20-2008, 12:29 AM
patch-ul va include si echipele din liga 2 si a 3 nu ?
Reply
#20. Post Posted: 12-20-2008, 12:29 AM
ceva nou legat de aparitia patch-ului ? apare pana in craciun?

EDIT: Sry pt double post
Reply

Jump To:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)