Avem nevoie de ajutoare

#11. Post Posted: 05-30-2008, 10:33 PM
preferabil liga a 2-a, dar ne multumim si cu liga a 3-a. ce poti afla e bine venit
Daca faci comanda pe siteul
PCGarage.ro
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#12. Post Posted: 05-31-2008, 12:49 PM
Am trimis azi un mail cu date despre FC Unire Alba-Iulia. Maine o sa mai trimit unul...incerc sa fac rost de mai multe date pentru echipele din Liga III.
Reply
#13. Post Posted: 05-31-2008, 07:17 PM
M.I.L.32 Wrote:Am trimis azi un mail cu date despre FC Unire Alba-Iulia. Maine o sa mai trimit unul...incerc sa fac rost de mai multe date pentru echipele din Liga III.
Esti favoritul meu!:p
Offtopic: cine a castigat barajul de promovare in B?
Use the brain,man is never too late!
Reply
#14. Post Posted: 05-31-2008, 08:12 PM
Maryusake Wrote:
M.I.L.32 Wrote:Am trimis azi un mail cu date despre FC Unire Alba-Iulia. Maine o sa mai trimit unul...incerc sa fac rost de mai multe date pentru echipele din Liga III.
Esti favoritul meu!:p
Offtopic: cine a castigat barajul de promovare in B?
poi el se mai misca fara sa fie platit ca tineTongue tu?
PCGarage.ro

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#15. Post Posted: 06-03-2008, 08:06 PM
Te rog frumos, eu deja m-am apucat de munca si am facut rost de destul de multe loturi. :mrgreen: .Sper ca anul asta sa fie 36 de loturi din liga IIa. Confusedmile:
Use the brain,man is never too late!
Reply
#16. Post Posted: 06-03-2008, 10:24 PM
si eu sper
PCGarage.ro

Reply
#17. Post Posted: 06-05-2008, 12:02 PM
Azi am trimis un mail cu date despre Muresul Deva , si un link catre site-ul celor de la FC Botosani.(pe site sunt pozele jucatorilor precum si lotul echipei si multe alte informatii). Sper ca va sunt de folos. Wink
Reply
#18. Post Posted: 06-16-2008, 05:45 PM
ca de obicei orice informatie ne este de folos dar vad ca serverul de mail are ceva probleme. daca e pana atunci treimite pe romica_iarca@yahoo.com
PCGarage.ro

Reply
#19. Post Posted: 06-17-2010, 06:56 PM
Liga: III
Seria: Nu stiu
Echipa: SC Bacau
Judet: Bacau

Dupa cum stiti, sau nu stiti... FCM Bacau a retrogradat in Liga III si se va numi SC Bacau. Jucatorii raman aceeasi numai ca va pica in locul lui FC Willy, astfel FC Willy nu va mai exista. Voi incerca sa va tin la curent cu jucatorii si poate ca si cu cateva poze.
Asta sunt eu...

[Image: 27638.gif]

[Image: 1326z.png]

[Image: ub1889653.gif]

[Image: display.png]

[Image: flpu.png]

[Image: 26266ht7.png]

[Image: dunhillsmokerzd2.gif]

[Image: 6fr4qyo.png]

[Image: 2544.png]

...si ma multumesc cu asta.
Reply
#20. Post Posted: 06-20-2010, 06:58 PM
perfect. îţi mulţumim pentru ajutor.
PCGarage.ro

Reply

Jump To:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)