Liga I

#11. Post Posted: 12-16-2008, 11:31 AM
Nu cred ca i se vor innapoia punctele Timisoarei .... (daca era o decizie a FRF era posibil, dar s-a decis la nivel european, iar acestia nu se razgandesc)
Reply
#12. Post Posted: 12-16-2008, 09:38 PM
Se facu atata caz cu depunctarea Timisoarei... Eu cred ca depunctarea fu corecta ! Si scapara usor cu depunctare ! Daca vroia culori, nume si palmares trebuia sa negocieze sa le cumpere inainte nu sa isi ia de la sine putere dreptul sa foloseasca ceva ce nu e al lui !
Nu cred ca e de mentalitate la Timisoara e mentalitate diferita fata de majoritatea care e la restul echipelor... dar nu e lot care sa lupte pentru campionat !
Si problemele cu banii si amenintarile aluia ca pleaca...... daca nu e stabilitate financiara nu se face performanta asta afecteaza jucatorii !
Io mentin parerea ca Universitatea Craiova are 99% sanse la titlu Wink Si acum serios vorbind.. cred ca Dinamo o sa ia campionatul... si Steaua are sanse daca se intampla vreo minune ca anu trecut sa faca un retur in forta sa isi revina !
Reply
#13. Post Posted: 12-17-2008, 12:51 AM
a revenit Fiara in Ghencea si sincer o greseala din punctul meu de vedere. A gresit becali ca l-a chemat a gresit Lacatus ca a acceptat
Daca faci comanda pe siteul
PCGarage.ro
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#14. Post Posted: 12-17-2008, 01:41 AM
iarasi?! Confusedhock::cred ca Lacatus a fost adus pentru a se impaca el cu suporterii...dupa 5-6 etape e iarasi out.
''e greu cu Becali'' Wink
Reply
#15. Post Posted: 12-19-2008, 12:02 PM
becali nu cred ca va mai prinde inca un craciun la steaua (craciunul asta da dar inca unul ...)
Daca faci comanda pe siteul
PCGarage.ro
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply

Jump To:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)