Liga I

#1. Post Posted: 04-19-2008, 11:52 AM
lasa sa bata Steaua Wink
Daca faci comanda pe siteul
PCGarage.ro
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#2. Post Posted: 04-19-2008, 02:28 PM
Pff sio eu care credeam ca Gheorghette s-a inecat in Olt. :cry:
Use the brain,man is never too late!
Reply
#3. Post Posted: 04-19-2008, 08:04 PM
Aha,pacat ca eu privesc Liga I linistit in fata Tv-ului fara sa mai tin cu vreo echipa din liga I.Am gasit alt hobby,tin cu echipa locala,e mult mai misto asa.
Mai ales ca din fata televizorului nu poti sari pe gard cant echipa ta da gol
Use the brain,man is never too late!
Reply
#4. Post Posted: 09-13-2008, 10:39 PM
este chiar un rezultat surpriza rezultatul meciului Rapid - Urziceni? pentru mine este
PCGarage.ro

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#5. Post Posted: 12-14-2008, 05:29 PM
Ha... Anul asta luam campionatul Wink ... avem cu ce !
Reply
#6. Post Posted: 12-14-2008, 08:23 PM
=)) ma faci sa rad. craiova campionatul? mai bine il ia FC Arges
PCGarage.ro

Reply
#7. Post Posted: 12-14-2008, 10:23 PM
Pai nu ai fi primul care ar rade... La inceputul campionatului daca spuneam la cineva ca Universitatea o sa fie pe locul 6 la sfarsitul turului la fel ii venea probabil sa rada.... Mai ai putinica rabdare 17 etape.... si o sa vezi ca e posibil Craiova campioana ! Iar urmatorii 5 ani locul 1 o sa fie dat... ramane la Craiova Wink
Reply
#8. Post Posted: 12-14-2008, 11:25 PM
eu zic ca anul asta ar fi fost locul 1 dat Timisoarei daca ramanea Uhrin, dar asa ... nush ... urziceniul nu are forta sa tina aproape si cred ca o sa mai scada. cred totusi ca CFR-ul o sa pastreze trofeul tot la ei. cu toate ca sunt impotriva lor, dar ...
dupa jocul facut de ei cred ca ei ar fi meritat sa fie pe primul loc detasat. de la inceputul returului ei o sa revina pe primele locuri, acum a fost si UCL si la o echipa care nu a mai trecut prin UCL asa se manifesta jocul bun si rezultatele bune in campionat. VEZI primul sezon de UCL al stelei
PCGarage.ro

Reply
#9. Post Posted: 12-15-2008, 06:05 PM
La fel cred ca Urziceniul nu o sa reziste ! Timisoara a facut un tur bun.... dar dupu problemele ce fura.. nu cred ca au ei putere sa lupte la titlu !
Clujul si anul trecut avura un tur bun si in retur ii ajunsa Steaua din urma !
Eu cred ca anul asta pentru titlu au sanse mari Dinamo si Steaua .... binenteles ambele sub sansele Universitatii ! Smile
Reply
#10. Post Posted: 12-15-2008, 08:58 PM
Pai dupa cum ai spus tu "problemele ce fura" au dat mai multa putere Timisoarei si sincer mie teama daca FRF prin absurd le-ar da punctele acum inapoi in retur nu stiu daca o sa mai scoata puncte. e o chestie care tine pur si simplu de mentalitatea noastra, a romanilor
PCGarage.ro

Reply

Jump To:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)