URL08 v.2

#31. Post Posted: 03-07-2008, 04:01 PM
pai nu prea ma pricep la facut poze,ca as face macar vreo 2-3 cu femei ca alea de la privare live sunt urate rau.parca sunt caricaturi,de nici nu mai imi vine sa ma insor :lol: .si poti cumva la cantonamente sa introduci si un oras din romania?
Reply
#32. Post Posted: 03-07-2008, 09:24 PM
benladen69 Wrote:pai nu prea ma pricep la facut poze,ca as face macar vreo 2-3 cu femei ca alea de la privare live sunt urate rau.parca sunt caricaturi,de nici nu mai imi vine sa ma insor :lol: .si poti cumva la cantonamente sa introduci si un oras din romania?
da poze aici si le editez eu
gorghette Wrote:Dupa ce faceti echipamentul Craiovei, sa puneti o poza sa vad si eu ce a iesit Wink)Big Grin si unde trebuie sa intru sa imi aleg modelul numerelor de pe tricouri Big Grin ?
pentri numere nume si alte modificari ce tin de asta trebuie editat fifa.db
Daca faci comanda pe siteul
PCGarage.ro
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#33. Post Posted: 03-07-2008, 09:52 PM
Urmelinho Wrote:cum nu? patchul este testat si merge probabil greseala ta este ca atunci cand iti alegi ligile si selectezi romania nu selectezi si ce ligi din romania vrei sa iti faca oferte

hmm, nush ce are, ca atunci cand se termina sezonu echipele care retrogradeaza raman in liga1... o fi de la jocul meu... habar n-am
Reply
#34. Post Posted: 03-07-2008, 10:10 PM
am facut un fix pentru chestia asta. am observat eroarea asta cu ceva timp in urma si am remediat-o.
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.romanager.ej.am/viewpost.php?p=162">viewpost.php?p=162</a><!-- l -->
aaa si vezi ca acum tu vorbesti despre URL08v1 si esti cam off topic. va rog fiti ceva mai atenti pe unde postati
PCGarage.ro

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#35. Post Posted: 03-08-2008, 08:48 AM
ca sa nu mai te chinui sa editezi alte fetze la femei,sunt cateva femei care le poti selecta atunci cand vrei sa antrenezi dar care nu apar si la private live.poate poti sa le faci sa apara alea de acolo?.si in legatura cu cantonamenul,poti sa introduci si un oras din romania?
Reply
#36. Post Posted: 03-08-2008, 08:54 AM
fetele vom rezolva Wink
cu cantonament verificam si daca ma prind care e faza vom rezolva
PCGarage.ro

Reply
#37. Post Posted: 03-08-2008, 08:57 AM
ms.
Reply
#38. Post Posted: 03-08-2008, 04:31 PM
poti face si o liga pentru rezerve?. ca sa nu mai fiu nevoit sa imi imprumut tinerele talente pe la echipe din liga 2.ms Idea
Reply
#39. Post Posted: 03-08-2008, 06:58 PM
auziti pozele la jucatori merg si minifetele de la fifa 08 ca am eu cateva facute si vi le trimit cu cea mai mare placer sunt format.png Confusedmile:
Reply
#40. Post Posted: 03-08-2008, 07:49 PM
tu trimite si vedem noi ro_patch[at]yahoo.com
PCGarage.ro

Reply

Jump To:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)