patch liga 1 fifa manager 07

#1. Post Posted: 01-30-2008, 08:29 PM
frate daca poti sami dai si mie patchu ala care lai facut pt fifa manager 07 cu liga 1 si liga 2 te rog ioWink..................as juca fifa manager 08 da numi place ii mai fain 07 nu poti sa faci un patch cu transferurile din 08 pt fifa manager 07???sau daca vrei sa te ajutWink ..........id meu theanimal_theanimal
Reply
#2. Post Posted: 01-30-2008, 08:52 PM
ok, noi te lasam sa faci ceva pentru fifa manager 07 pentru tine - transfruri si daca ne place ce iese o sa scoatem inca un patch daca nu nu pot sa te ajut

Link download URL07v2.5

PS: Mai vorbim pe forum despre ce ajutor vrei sa primesti si incercam sa te ajutam
Daca faci comanda pe siteul
PCGarage.ro
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#3. Post Posted: 01-30-2008, 08:57 PM
ok ... ms mult de patch.............mai am o intrebare .........nu poti sa pui ,,training,, de la 07 la 08 ???
Reply
#4. Post Posted: 01-30-2008, 11:13 PM
nu stiu. nu am verificat niciodata. o sa incerc sa iti dau niste chestii care le gasisem eu pe net, asta daca le mai gasesc
PCGarage.ro

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#5. Post Posted: 08-22-2008, 11:32 AM
salut miam formatat pc si miam pus din nou fifa manager 07 si am incercat sa iau patch da nui mai bun link ala mai poti sal pui odata te rog .ms
Reply
#6. Post Posted: 08-22-2008, 12:52 PM
ai putea incerca fifa manager 08, dar daca tie iti place fifa manager 07 o sa urc iar patchul, oricum trebuie sa fie urcat. dau link prin editarea acestui post daca nu mai posteaza nimeni pe aici asa ca intra regulatWink

Iata si patchul reurcatWink

URL07v2.5

PCGarage.ro

Reply
#7. Post Posted: 08-22-2008, 03:41 PM
Numi place fifa manager 08. Daca as putea pune ceva din fifa manager 07 in 08 atunci mas juca 08Smile).asa dau la ed manager si fac transferuri astea noi si numi tre 08. Astept 09 acuma ca mai este putin timp.Ms mult pentru patch.
Reply
#8. Post Posted: 08-22-2008, 03:45 PM
Urmelinho Wrote:nu stiu. nu am verificat niciodata. o sa incerc sa iti dau niste chestii care le gasisem eu pe net, asta daca le mai gasesc
Apropo ai gasit ,,chestiile,, ?
Reply
#9. Post Posted: 08-22-2008, 03:53 PM
sa fiu sincer nici nu am avut timp sa ma uit. promit ca o sa ma uit si iti dau link. era ceva cu antrenamete salvate de unii si puse pe net. de obicei poti salva antrenamentele si le bagi in celalalt joc. nu pot sa iti dau exact pasii ca nu am timp dar daca te pui sa umbli prin joc gasesti si o sa te descurci si singurWink

PS nu mai fa dublu post
PCGarage.ro

Reply
#10. Post Posted: 11-09-2010, 12:25 PM
Salut fratilor...ma puteti ajuta si pe mine cu un patch daca exista :

As dori un patch daca are cineva pentru fifa manager 2007 sa arate stemele la echipele din romania si fetele jucatorilor...ma puteti ajuta si pe mine?va rog frumos.
Le-as downloada dupa linkurile puse de voi dar numai merg ....

Multumesc anticipat !
Reply

Jump To:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)