Club facilities

#1. Post Posted: 01-26-2008, 02:01 PM
La fifa manager 07 puteam edita din fisierele .txt costul sau perioada de constructie a unei cladiri.Aici am incercat din parameter file - club facilities.txt sa schimb perioada de constructie la una mai mica, nu imi place sa astept un an jumate dupa un centru de copii si juniori.Ma puteti ajuta careva?Oare de ce nu merge?Daca schimb salariul antrenorului sau cantonamentele functioneaza, numai la club facilities nu.
Reply
#2. Post Posted: 01-26-2008, 07:43 PM
Nu stiu. Nu am idee ce poate fi. cel mai probabil nu editezi cum trebuie. o sa ma interesez si o sa te intreb ce fel vrei sa arata fisierul si o sa ti-l trimit. Stai pe faza ca o sa iti raspund imediat ce aflu
Daca faci comanda pe siteul
PCGarage.ro
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#3. Post Posted: 02-05-2008, 10:21 AM
am modificat si eu salriul antrenorului dar nu merge!trebuie sa incep un joc nou?(dar nu cred deoarece la masini nu a trebuit joc nou)
SAU poate imi da si mie cineva un link cu acel document ca sal downloadez.CA VREAU SI EU MAI MULTI BANI in joc.
Va rog ajutati-ma!
Urmelinho......RESPECT!!!
Reply
#4. Post Posted: 02-05-2008, 02:18 PM
daca vrei bani poti face o smecherie foarte usoara.
Te duci la Fifa Manager 08\user\objects\car.txt si editezi orice nume de masina schimband ce este cu bold la mine punand suma "-999999999" si astfel banii astia ajung la tine in cont Wink
Quote:Hyundai Matrix,Hyundai Matrix,Hyundai Matrix,Hyundai Matrix,Hyundai Matrix,Hyundai Matrix,16000,matrix.bmp,2005

Sper ca ai inteles! te astept pe forum cu prieteni sa putem dezvolta comunitatea
PCGarage.ro

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#5. Post Posted: 02-05-2008, 04:06 PM
Ca sa iti modifice salarul la antrenor trebuie intr-adevar, dupa ce ai editat salariul, sa incepi un joc nou, sau sa renegociezi salariul cu conducerea.iti recomand insa sa nu iti pui un salariu foarte mare, pentru ca in putin timp iti vei baga clubul in faliment.
Reply
#6. Post Posted: 03-09-2008, 11:42 PM
mie nu imi apar pozele la masinile pe care voi leatzi introdus in joc dc?
Reply
#7. Post Posted: 03-10-2008, 12:25 AM
nu am idee. nimenu nu s-a plans de chestia asta
PCGarage.ro

Reply
#8. Post Posted: 03-10-2008, 06:51 PM
nici mie nu-mi apar, dar nu mi se pare ceva prea important Smile
Reply
#9. Post Posted: 03-10-2008, 08:18 PM
esti a 2-a persoana care se plange. verific acum printr-o instalare a jocului si patchului si va spun daca e o problema sau nu
PCGarage.ro

Reply

Jump To:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)