URL08v1

#31. Post Posted: 12-28-2007, 09:19 PM
"Atentie : Patch-ul necesita versiunea Fifa Manager 1.2 Update"
S-ar putea sa ma insel(corecteaza-ma daca gresesc)dar,1.2.Update necesita jocul original,nu?Nu stiu cati dintre jucatorii de FM_08 l-au cumparat,majoritatea l-au luat de pe net.Oricum nu sunt multi jucatori de fm,acum trebuia sa aiba originalul.
Pe cand ROMANAGER este pentru toti:p :aha:
Use the brain,man is never too late!
Reply
#32. Post Posted: 12-29-2007, 04:46 PM
Maryusake Wrote:"Atentie : Patch-ul necesita versiunea Fifa Manager 1.2 Update"
S-ar putea sa ma insel(corecteaza-ma daca gresesc)dar,1.2.Update necesita jocul original,nu?Nu stiu cati dintre jucatorii de FM_08 l-au cumparat,majoritatea l-au luat de pe net.Oricum nu sunt multi jucatori de fm,acum trebuia sa aiba originalul.
Pe cand ROMANAGER este pentru toti:p :aha:

Corect , dar eu nu castig nimic daca il donwloadeza 100 de oameni in loc de 1. Eu am pus specificatiile decat , iar cu jocul care e de pe net , pot sa te anunt ca exista si versiunea 1.2 Smile daca stii sa cauti Wink Tongue
Reply
#33. Post Posted: 12-29-2007, 07:34 PM
Nu castigi nimic,dar cred ca te-ai simti mai bine.N-am spus ca nu exista versiune 1.2 :limba:
Use the brain,man is never too late!
Reply
#34. Post Posted: 12-29-2007, 08:07 PM
sunt eu prost sau aici trebuie sa se vorbeasca de URL08v1?
Daca faci comanda pe siteul
PCGarage.ro
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#35. Post Posted: 12-31-2007, 01:54 AM
Am intalnit o mare problema si sunt chiar dezamagit :cry: pentru ca asteptam mai mult de la acest patch , dupa ce am jucat mai multe sezoane am observat ca nu retrogradeaza nimeni din divizia A niciodata iar primele 2 locuri din seria a II a a ligii promoveaza in seria I iar din prima serie nu promoveaza nimeni Confusedhock: , acum trebuie sa editez eu baza de date si sa incep o noua cariera ceea ce nu ma prea multumeste :cry: :x
Reply
#36. Post Posted: 12-31-2007, 03:56 AM
mda, stim asta si deaia am facut si fix-ul ala a ost o scapare a mea. asa cum ai facut tu (ai jucat multe sezoane si nu ai observat decat foarte tarziu)asa am facut si eu Imi pare rau pentru asta. Din cauza dimensiunilor uriase a patchlui si a multitudinii de obiecte care trebuia sa le verificam am omis unele amanunte importante.

Din nou spun, imi cer Scuze in numele echipei RoManager, ca eu am fost vinovat pentru asta. Undecided :cry:

Link-urile patchurilor reparate:

Download server 1

Download server 2

Prima versiune a URL08v1 a avut o mica problema si am creat un fix pentru a evita ca cei ce au descarcat URL08v1 pana la data 26.12.2007 orele 20 sa nu mai descarce din nou 122 de Mb. cei ce au descarcat patchul URL07v1 dupa data 27.12.2007 nu mai au nevoie de patchul Fix

Download Fix (Server 1)

Download Fix (Server 2)

PCGarage.ro

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#37. Post Posted: 12-31-2007, 12:39 PM
Felicitari Urmel,faci o treaba minunata.
Pacat ca de la an la an iti schimbi forum,si multi nu te mai "gasesc" Smile,mie mia luat vro 3 zile sa te caut,stim ca am sa te gasesc Smile
Faci o treaba mult mai buna fata de cei de la fifaromania,tinand cont ca anu trecut ei ne`au tinut cu sufletu la gura iar apoi ne anuntat ca nu mai lanseaza nici un patch.
Reply
#38. Post Posted: 12-31-2007, 01:34 PM
ce fac cei de la fifa ro nu se compara cu ce ce facem noi din mai multre puncte de vedere
Promit ca daca o sa ne mai mutam o sa o fac pe un .ro sau alt domeniu platit
PCGarage.ro

Reply
#39. Post Posted: 12-31-2007, 02:08 PM
Am reparat eu greseala si deja am inceput o alta cariera deci nu il mai descarc din nou , oricum esti cel mai bun in domeniu si o sa joc intotdeauna cu patchurile tale , si sa nu crezi ca mesajul de dinainte a fost unul jignitor dar eram foarte suparat pe chestia aia dar acum mia trecut :lol:
Reply
#40. Post Posted: 12-31-2007, 04:21 PM
e bvine sa primim critici ca sa putem reparam greselile. daca nu vedeam eu si tu vedeai dar nu spuneai vedea altul si spunea si patchul tot il reparam
PCGarage.ro

Reply

Jump To:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)