URL08v1

#21. Post Posted: 12-21-2007, 10:30 PM
am o intrebare, in patch, adrian mutu a fost reparat?? Ma refer sa nu-l mai cheme Adrian Murgu??
Reply
#22. Post Posted: 12-21-2007, 10:32 PM
nu am mai umblat la alte tari din mai multe motive
Daca faci comanda pe siteul
PCGarage.ro
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#23. Post Posted: 12-21-2007, 11:30 PM
daca ii schimb eu numele si ii pun fata... afecteaza patch-ul ?
Reply
#24. Post Posted: 12-21-2007, 11:36 PM
daca ai patchul oficial nu raspund daca nu ai patchul oficial nu sunt probleme
PCGarage.ro

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#25. Post Posted: 12-23-2007, 04:15 PM
in primu rand imi cer scuze pentru ca stiu ca aceasta problema nu ar trebuii sa o postez aici dar nu stiam unde sa o fac...nu stiu cum sa fac ca atunci cand joc un meci in TEXT MODE sa nu mai cante muzica si sa se auda normal...icne ar putea sa ma ajute si pe mine ??

Multumesc anticipat !! si din nou scuze ca am postat aici
Reply
#26. Post Posted: 12-25-2007, 04:07 AM
pai se poate opri muzica total din cate stiu eu. asa in meciul text mode nush cum ai putea face sau daca ai putea face
PCGarage.ro

Reply
#27. Post Posted: 12-25-2007, 10:14 PM
stiu ca se poate opri muzica de tot.dar sti ca daca asculti muzica si joci la text mode ea se opreste si incepe dupa meci .dar la mine nu se mai opreste si asta ma enerveaza.mi sa intamplat chestia asta dintr o data si am patit si la 07 si la 06
Reply
#28. Post Posted: 12-26-2007, 02:30 AM
pai probabil ai umblat la vreo setare. nu pot sa iti raspund pentru ca nu am inspiratie de cautare prin joc acum dar daca e sa imi pice fiza te anunta pe forum. tu mai intra si mai intraba ori prin posturi ori prin PM-uri
PCGarage.ro

Reply
#29. Post Posted: 12-26-2007, 01:58 PM
ok ms...dar mai am o intrebare.sunt la steaua si ma duc la staff,la assign tasks si daca schimb ceva ma pune imediat pe mine in locu lu adrian ilie si nu mi place si daca salvez nu ramne adrian ilie...nu stiu ce sa fac
Reply
#30. Post Posted: 12-28-2007, 07:52 PM
Parere Patch URL 08

1. Siglele sunt jalnice 20%
2. Divizia Burger nu se editeaza dupa capul unor oameni sa strici jocul
3. Liga II da faliment instant e facut foarte prost din punct de vedere LVL / Economy, iar Team InSaNE nu editeaza jucatori. Noi am creat un patch bine echilibrat din punct de vedere lvl / economy pentru a putea juca cu orice echipa.
Valorile Ligi II sunt mult supra evaluate.
4. Stadioane gresite la capacitate.
5. Foarte frumos ideea de poze stadioane + orase.
6. Numele ligilor sunt corecte si numele echipelor.
Reply

Jump To:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)