URL 08 Demo

#1. Post Posted: 11-04-2007, 02:09 AM
Iată şi primul patch al echipei noastre pentru jocul Fifa Manager 08 care poartă denumirea URL 08 Demo.
Code:
= = = = = = = =
R E A D M E ! !
= = = = = = = =

===== =====
URL08 Demo:
===== =====

----------
INSTALARE:
----------

<> Rulati fisierul URL08demo.exe, programul de instalare cauta automat folderul
     jocului FIFA MANAGER 08. La sfarsit toate elementele sunt instalate.
<> Pentru updateuri vizitati in continuare siteul nostru ( www.romanager.ej.am ) si pentru suport vizitati forumul
     www.forum.romanager.ej.am
<> Speram ca in cel mult 2 saptamani sa scoatem o varianta mai complexa a patch-ului nostru. Vizitati in continuare
     siteul nostru pentru Update-uri ( www.romanager.ej.am )

-----
INFO:
-----

> IMPORTANT! Va recomandam sa instalati patchul peste jocul proaspat instalat

= = = = = = = = =
C O N T I N U T :
= = = = = = = = =

> Campionatul Romaniei cu o liga (Liga 1 si 52 echipe din Liga a 2-a si a 3-a)

> Numele corecte echipelor din romania

> Steme la toate echiple din romania

> Poze pentru peste 500 jucatori romani.

=======
ECHIPA:
=======

> Urmelinho - steme, pozele jucatorilor, poze stadioane, masini, adboards, sponsori,
trofee, instaler si nu mai stiu ce.

> Nego - Loturile la zi si liga tineretului

> Roby - echipamente Liga a 2-a

> Sharky - echipamente Liga I Burger

Maryusake - informatii despre loturile Ligii a 2-a

- - - - - - - - --
M u l t u m i r i:
- - - - - - - - --

> Tuturor care ne-au trimis poze cu echipamente, informatii despre loturi poze cu stadioane
   si orice alt ajutor oferit

= = = = = = = = =
A T E N T I E ! !
= = = = = = = = =

> Acest patch este proprietatea RoManager Team.
> Comercializarea sa este strict interzisa.
> Postarea pe internet fara acordul RoManager Team reprezinta o incalcare adrepturilor de autor.
> Daca doriti sa postati pe pagina dumneavoastra patchul va rog contactati-ne la adresa de
   e-mail: ro_patch@yahoo.com

= = = = = = = = = =
P A T C H - U R I :
= = = = = = = = = =

> URL, Updata Romanian League: 2006, 2007, 2008

DOWNLOAD FileBox

DOWNLOAD FileFront

Postaţi orice critică la adresa noastră aici dar şi sugestii pentru patchu URL 08 v1
Daca faci comanda pe siteul
PCGarage.ro
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#2. Post Posted: 11-04-2007, 08:25 PM
2.1 stemele sunt cele de anul trecut când eram novici şi le-am făcut cum s-a putut
2.2 păi sunt ceva probleme cu alte fişiere care ne dau de bătăi de cap
3 loturile vor fi la zi în patch-ul URL08 v1 cănd vom structura şi liga a 2-a şi vom introduce şi o mare parte din loturile de liga 2

Mulţumim de sfat, dar după cum poţi vedea nu sunt prea mulţi care să posteze apăi să mai şi lucreze

Eu unul mă mulţumesc cu cât am!
PCGarage.ro

Pentru a ne trimite date sau fisiere pentru viitoarele patch-uri folositi adresa de email research[at]romanager.ro
Reply
#3. Post Posted: 11-05-2007, 03:45 PM
intr-adevar pozele nu sunt de cea mai buna calitate,dar asta e :mrgreen: Sper sa facem rost de poze si mai bune.DarkComy si compania sunt foarte experimentati si au suficient talent incat sa refaca embleme de la 0,drept dovada logo-ul echipei CF braila
Eu nu mi-as face griji cu userii,cu timpul si cu putina promovare vor aparea.
gorghette,tu esti olteanul de pe fifaro? Big Grin
Use the brain,man is never too late!
Reply
#4. Post Posted: 11-05-2007, 06:39 PM
sunt deacord cu tine.dar patchul asta a fost facut in graba si pe "scheletul" precedentului :oops:.Patchul urmator va fi cu sigutanta mult mai bun Big Grin
Use the brain,man is never too late!
Reply
#5. Post Posted: 11-05-2007, 07:23 PM
în sfârşit un om care spune ce îi place şi ce nu. până acum toţi spuneau: BRAVOOO, Genial!!! char dacă patch-ul arăta groaznic.
MULŢUMIM
gorghette
CĂ NE CRITICI CONSTRUCTIV!!!!
PCGarage.ro

Reply
#6. Post Posted: 11-11-2007, 05:18 AM
URL 08 Demo e foarte reusit mai ales partea cu stemele ! Avand in vedere ca , unele cluburi sunt in Liga a II -a si a III -a si sunt greu de gasit stemele ! Astept cu nerabdare URL 08 v1 :lol: . Bafta echipei Wink
Viata e un pariu, cu cat pariez mai mult cu atat mai mult poti sa castigi, dar poti sa si pierzi totul intr-o secunda !
Reply
#7. Post Posted: 11-11-2007, 08:25 PM
cum pot sa fac si eu poze cu juc pt manager cu photoshop ...cum se facem ????
Reply
#8. Post Posted: 11-11-2007, 08:34 PM
steauaboy21 Wrote:cum pot sa fac si eu poze cu juc pt manager cu photoshop ...cum se facem ????
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.romanager.ej.am/viewtopic.php?f=14&t=2&p=51#p51">viewtopic.php?f=14&t=2&p=51#p51</a><!-- l -->
Sper să înţelegi!
PCGarage.ro

Reply
#9. Post Posted: 11-15-2007, 03:27 PM
Lucrati la un nou patch mai cuprinzator? si daca da ... cam cand va aparea??
Reply
#10. Post Posted: 11-15-2007, 09:40 PM
da. lucrăm la un patch cu Liga I Burger, Liga a II-a cu ceva loturi (vreo 10 echipe cu loturi) steme, poze jucători, poze stadioane şi multe alte surprize O dată nu voi da pentru că în cazul în care nu îl vom putea scoate atunci veţi sări ca arşi aşa ca răbdare!
PCGarage.ro

Reply

Jump To:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)